אין צורך להציג לך את חברת דיור, המותג היוקרתי הצרפתי. בין בגדים, תיקים, קוסמטיקה ואיפור, דיור מייצרת מוצרים יקרים שלא כולם יכולים להרשות לעצמם. אבל אם עד עכשיו היית צריכה לחשוב פעמיים לפני שתקני מוצרים של חברת דיור, הגיע הזמן שהדברים ישתנו! אכן, דיור מקימה ליין איפור חדש ומוזל בשם ״Backstage".

גילינו את קו האיפור ״Backstage" – מאחורי הקלעים, בתצוגת האופנה של דיור שהתקיימה במאי 2018 בפריז. המאפרים לא השתמשו במוצרים החדשים של החברה שטרם יצאו לשוק, אלא אך ורק במוצרים מקו האיפור החדש בשם ״Backstage".

 

אז מה זה בעצם ליין ה-״Backstage"?

״Backstage" הוא הרחבה צעירה ואופנתית ביותר של ליין האיפור הקלאסי של דיור עם פרזנטוריות כמו בלה חדיד, שו וונג, מנואלה סנשז ורות בל. המטרה שלהם היא להפוך איפור יוקרתי לנגיש לכולם, עם מחירים זולים יותר בהשוואה לליין הקלאסי ובמיוחד לדור האינסטגרם. הליין זמין כרגע רק בארה"ב, אבל לדוגמה, מייק אפ בליין הקלאסי יעלה לך 62$ לעומת 40$ בליין החדש.

 

אילו מוצרים נמצא בליין ״Backstage"?

הליין מגוון ובו מייק אפ לפנים ולגוף עם 40 גוונים שונים, צלליות, אודם, לק, מברשות איפור, בסיס לאיפור ועוד מוצרים מהממים שכבר בא לנו לנסות, ובעיקר מוצר חדש: המייק אפ הנוזלי של דיור שכל כך חיכינו לו. עם 40 גוונים שונים הוא מתאים ל-6 משפחות גווני עור ולכולן. החברה בטוחה שכל בחורה יכולה למצוא את המייק אפ המתאים ביותר לעור שלה גם אם יש יותר גוונים בהירים ובינוניים מאשר כהים (רק 9 גוונים לעור כהה).

 

אז, עד שהליין יהיה זמין בארץ, היי סבלנית ושלחי רשימות קניות לחברות שלך שטסות לארצות הברית!

הגיע הזמן סוף סוף ליהנות ממותג איפור יוקרתי במחיר סביר!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: DiorMakeUp@

 

 

No more articles