תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט עלתה לשידור בערב ה 2 לדצמבר וכן, הבנות היו יפהיפיות, כל כך יפות שזה באמת לא היה נראה מציאותי… דווקא בגלל זה Khrystyana Kazakova, דוגמנית הקימורים, מארגנת ה «The Real Catwalk», תצוגת «גוף חיובי» שהסתערה על הטיימס סקוור בסוף השבוע האחרון! המועמדת לשעבר של הטופ מודל הבאה של אמריקה רצתה לתת לנשים מכל המידות, גבהים והמוצאים, מקום על הפודיום ככוח נגד לתצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט שבואי נגיד…לא כל כך פתוחה לכל מידה ומבנה.

היא הזמינה אנשים בגילאים, מינים, גבהים, משקל וצבעי עור שונים כדי להמחיש שכולם מוזמנים, רצויים ומתקבלים בברכה! בסופו של דבר, יותר מ 200 אנשים הגיעו להשתתף במופע הפלאש מוב המרתק הזה! תצוגה זו נתמכה על ידי מותגים כמו קינג סיזה, Swimsuits for All ,Woman Within Roaman's, שתרמו בגדים לדוגמניות וקיבלו ארוחת בוקר ומימוזה לפני ההופעה שלהם! שיק!

הדוגמנית ארגנה בעבר גם את האירועים Real Catwalk בניו יורק ובלונדון, אבל הפעם ללא ספק זהו המיזם החשוב ביותר. בפוסט שפורסם לאחרונה באינסטגרם, היא כתבה: «אהבה זו שאנו מבטאים היא קולקטיבית!!! כל אחת מאיתנו מתקדמת באופן אישי לקראת ההערכה וההעצמה האישית שלנו, אני שמחה שהפלטפורמה הזאת שיצרנו יחד משמשת כחלל ומרכז לחגיגה של מי שאנחנו.»

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles