את כל כך אוהבת לטוס עם החברה הכי טובה שלך. כל שנה אתן מתכננות טיול חדש ליעד אחר. אתן מכירות אחת את השנייה כל כך טוב ואת פשוט הולכת לאיבוד כשאת לידה, עוד יותר כשאתן בקצה השני של העולם. המגלות ריכזו 15 דברים שתוכלי להבין רק אם את רגילה לטייל עם החברה הכי טובה שלך.

 

1. יש לך זכרונות איתה: נמאס לחברים המשותפים שלכן לשמוע כל פעם את אותם הסיפורים בפעם המי יודע כמה, בסוף אתן תמיד מספרות את אותן החוויות מהטיול.

 

2. יש לכן בדיחות פרטיות: זה קשה להבין בדיחה פרטית, וזה עוד יותר מעצבן את החברים שלכן! אבל אין מה לעשות, יש דברים שקרו בטיולים שלכן, שרק אתן יכולות לצחוק עליהם.

 

3. חשבונות האינסטגראם שלכן דומים: בגלל שאתן מעלות את אותן תמונות לאינסטגרם, החשבונות שלכן דומים מאוד: טרק בג׳ונגל בברזיל, תמונה בים תכלת בתאילנד וכו׳

 

4. את מכירה את הצד הכי טוב שלה: את כל כך רגילה לצלם אותה שאת פשוט יודעת איך השיער שלה צריך להיות ולאיזה צד היא צריכה לפנות בכדי להראות הכי יפה.

 

5. אתן בבעיה עם תמונת הפרופיל שלכן: לא חשבתן שזה אפשרי, אבל אתן פשוט אוהבות אותה תמונה. כי אין מה לעשות, אתן יודעות שזו התמונה עם הפיל שתגרור הכי הרבה ליקים.. אבל, בכל מקרה את פשוט לא רוצה שתהיה לך את אותה תמונת פרופיל כמו שלה!

 

6. רבתן יותר מפעם אחת: אבל זה אף פעם לא השפיע על החברות שלכן, כי חברות שמטיילות ביחד, נשארות ביחד!

 

7. היא סבלה אותך במצבים הכי קשים: היו רגעים שפשוט רצית לצעוק עליה, לתלוש לה את השיער, שהיית עצבנית ללא סיבה מסויימת, והיא פשוט ידעה איך להתנהג איתך. הרי תמיד האנשים הכי קרובים אליך סובלים ממצבי הרוח הקשים שלך..

 

8. את מכירה כל הסודות שלה: והיא את שלך כמובן. אפילו את הכי מביכים..

 

9. אתן לא שופטות אחת את השנייה: את יודעת שהיא צריכה שעה וחצי כדי להתארגן ומתאפרת כמו ליציאה בערב גם אם אתן קמות ב4 בבוקר לטרק של 15 ק״מ.

 

10. את מקבלת את השתיקות שלה: השתיקות שלכן לא מביכות, והן אפילו נעימות. זה לא נורא אם אין לכן מה לספר מדי פעם, גם אם אתן החברות הכי טובות. רק נהנות מהרגע !

 

11. אתן מתחילות להיות אותו בן אדם: אתן מגיבות באותה צורה, המזוודות שלכן משותפות כך שערבבתן את הבגדים שלכן יחד, אתן מזמינות את אותן המנות במסעדה מבלי שהשנייה צריכה לדבר…

 

12. את נבהלת בכל פעם שאת לא מוצאת אותה: שנייה אחת שאת לא רואה אותה ואת פתאום מתחילה להלחץ. אין מה לעשות, התרגלתן בכל הטרקים שלכן בג׳וגל לשמור אחת על השנייה בכל רגע.. מאז, אתן לא מפסיקות לשלוח הודעות כל היום.

 

13. יש לכן שיר מכל טיול שעשיתן: בכל פעם שאתן נוסעות, יש שיר מיוחד שמזכיר לכן את הטיול. בכל פעם שאת שומעת אותו את לא יכולה שלא לחשוב על החוויות המושלמות שהיו לכן שם!

 

14. פגשתם חברים חדשים במהלך כל טיול ובכל מקום: כל פעם שאתן טסות ביחד אתן פוגשות אנשים חדשים שהופכים לחברים טובים שלכם עם הזמן. איזה מזל שיש אינסטגרם ופייסבוק כדי להמשיך לעקוב ולדבר איתם !

 

15. כל פעם שאת קצת עצובה או במצב רוח לא טוב, את מסתכלת על התמונות של הטיולים שלכן: את במצב רוח לא טוב? את מתקשרת אליה ושוב מסתכלת על כל התמונות של הטיול האחרון שלכן, ומדברות על החוויות המשוגעות שעברתן. וזה מספיק בכדי לשפר את מצב הרוח שלך לטוב יותר!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles