אחרי ניתוח מעמיק ברשת, מותג האיפור NYX נחשב כמותג הפופולרי ביותר בעולם. חדשות טובות, הוא גם די זול!

כנראה שהסיבות הן המגוון הרחב, הפורמולות העמידות, הפיגמנטים העשירים וכן, כנראה גם המחיר שלו שהופך אותו לכל כך מיוחד ואטרקטיבי.

כמו שאנחנו יודעות, תעשיית הביוטי מעולם לא הייתה מוצפת יותר במגוון ומותגים. מרגיש כאילו כל יום יוצאים מוצרי איפור וטיפוח חדשים, גם המכורות שבינינו מתקשות להדביק את הקצב ולהיות בקיאות בכל מוצר שיוצא לשוק.

לכן, חברה בשם SiteJabber, ניסתה להבין את העינין ולענות על השאלה: מי הוא מותג האיפור הפופולרי ביותר בעולם היום?

החברה, שמתעסקת בניתוח ביקורות ותגובות של העסקים ברשת, התחילה לנתח מעל ל11 אלף תגובות בשרשורים על מותגי היופי האהובים והמנצח הוא NYX, שלפי הנתונים הוזכר בקטגוריות איפור רבות (עיניים, שפתיים,פנים) אבל פופולרי במיוחד בכל מה שקשור בפיגמנטים העשירים של מוצריו, בפורמולות העמידות ובגישה הכיפית לצבעוניות שאנחנו כל כך אוהבות.

המותג החל דרכו בלוס אנג'לס ב-1999 ונרכש על ידי לוריאל ב-2014, הוא בולט בעיקר בגלל המחירים הסבירים שלו, שהופכים אותו ליותר אטרקטיבי ונגיש ממותגים אחרים שאולי מתעלים עליו באיכות, אבל לא כשמדובר בתמורה למחיר. היום כבר ידוע שמוצר במחיר נוח, ברוב הסיכויים יכול להיות באיכות גבוהה. איכות המוצר הוא לא הגורם הראשון שקובע את המחיר.

חברת המחקר SiteJabber מסבירה לנו ש«הוא נחשב לאחד המותגים המשתלמים ביותר בשוק, ואינו מוערך מספיק (…) כמעט ואין מוצר שלא תוכלו למצוא ב-NYX, החל ממייקאפ ועד לסומק, כולל כל מה שביניהם. משפיעות בתחום הביוטי מעידות כי מדובר במותג נהדר ששווה להתחיל ולהתנסות איתו, בעיקר אם אוסף האיפור שלכן לא עצום ואתן רק מתחילות להבין מהי האסתטיקה האישית שלכן».

אז אם עדיין לא ניסית, כנראה שעכשיו יש לך סיבה טובה!

הוא, לצערינו לא נמכר בארץ (עדיין), אבל יכול להגיע אלינו עד הבית דרך אסוס, האתר האהוב עלינו.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles