היי קוראת יקרה, כאן המגלות.

אם את מעריצה של הסדרה ״אחת שיודעת״ את בטח מתה על ניו יורק וחולמת לטוס ולשחק אותה כמו בלייר וסרינה.

אז מה תגידי אם היום נגלה לך את כל המקומות המועדפים על הדמויות האהובות עלינו?

המגלות הכינו בשבילך מדריך לעיר ניו יורק עם כל אתרי הצילומים של הסדרה ״אחת שיודעת״. עם מסעדות, חנויות או מקומות שווים שבהם כדאי לטייל, הגיע הזמן לגלות את המקומות האהובים על נוער הזהב של מנהטן.

 

 

לאן כדאי לטייל?

מקור: Bridget@

באוי נתחיל מהתחלה. המקום שאת חייבת לעבור בו זו תחנת גרנד סנטרל. זוכרת? זו תחנת הרכבת שממנה סרינה חזרה לניו יורק בפרק הראשון של הסדרה!

משם, לכי ישר לסנטרל פארק, זהו מקום המפגש והטיולים של כל הקבוצה בסדרה. שם תוכלי גם להאכיל ברווזים ליד האגם, או להחליק על מגרש הקרח בחורף כמו בלייר או לשחק עם סירות מנוע קטנותעל ה"Conservatory Water" כמו ג׳ני כשהיא ביצעה את מכירת הסמים הראשונה שלה. תוכלי גם לרדת אל ה"The Mall" כמו סרינה ודן, וכמובן לחוות שוב את הרגע הכי מרגש בסדרה, את החתונה בין בלייר וצ'אק באס ליד מזרקת בתסדה.

ואז לבסוף לכי לאפר איסט סייד! הדירה של בלייר שנמצאת במספר 1136 של השדרה החמישית או את הבית של נייט במספר 4 איסט של הרחוב ה74, יהיו לך מלא מקומות לבקרבהם שיזכרו לך את הסדרה.

אל תשכחי לעלות ולהנות מהנוף המהמם שמציע האמפייר סטייט בילדינג ולהסתובב באוניברסיטת קולומביה. אחר כך תוכלי לנסוע לברוקלין איפה שנמצא הלופט של משפחת האמפרי בWater Street 450, מתחת לגשר מנהטן ולסיים את הסיבוב שלך באיזור ויליאמסבורג.

ואם נשאר לך עוד קצת זמן, לכי לעשות סיבוב בלינקולן סנטר, שם הבנות הלכו לראות את ה New York City Ballet בעונת החורף ומתמודדות נגד ג׳וליאט שארפ בעונה הרבעית.

 

 

איפה מומלץ לשבת ולנוח?

מקור: EmmaTiteca@

התעייפת מהטיולים? הגיע הזמן לנוח קצת. אבל לא בכל מקום! את תשביעל מדגות מוזיאון המטרופוליטן לאמנות כמו שבלייר וחברותיה היו רגילות לעשות.
כדי לשחק אותה תלמידה מתיכון קונסטנס בילארד, שבי על המדרגות של מוזיאון העיר ניו יורק!
את תוכלי גם להינות מהפסקה רגועה בגני המוזיאון פוקר יואיט שבו לילי ובארט בס התחתנו.

 

 

 

איפה כדאי לאכול ?

מקור: SarabethsNYC@

אם את רעבה, אל תדאגי, את תוכלי לאכול במקומות שמחוברות לדמויות הסדרה.

תהני מארוחת צהריים ב״Gramercy Tavern" או ב״Modern״, שהן שתי מסעדות לטעמה של בלייר וולדורף. ואם בא לך בראנץ׳ כמו שמשפחת ואן דר וודסן כל כך אוהבת, נסי את "Saint Ambroeus״ בסוהו או את ״Sarabeth" שנמצאת באפר איסט סייד.

לארוחת ערב, תזמיני מקום ב"STK", איפה שפנלופ שפכה קוקטייל עם משחה להסרת שיער על דן.

 

 

 

איפה מומלץ לשבת לדרינק?

מקור: MaxeneMagalona@

אחרי הטיולים שעשית כל היום, מגיע לך ליהנות ולשבת לדרינק וגם לרקוד במסיבה עד השעות הקטנות של הלילה?

שבי לדרינק ב״Campbelle Apartment", הבר שבו נייט בוגד בבלייר עם סרינה.

מומלץ לך לעבור ב״King Cole Bar״ של מלון St Regis, שלפי סרינה, זה המקום היחיד שמגיש את הקוקטייל רד סנפר, חלופה לבלאדי מרי.

ואם יש לך עוד כוח ובא לרקוד עד סוף הלילה, לכי ל"Oak 1", המקום האהוב על סרינה בימים בהם היא היית כוכבת הלילה.

 

 

 

ומה אם בא לך משהו מתוק?

מקור: DylansCandyBar@

אם בא לך לנשנש משהו מתוק בזמן שאת מטיילת בעיר את חייבת לעבור ב״Dylan's Candy Bar", חנות הממתקים הגדולה ביותר בעולם עם יותר מ 5.000 סוגי ממתקים! אם את זוכרת, שם דן וונסה נפגשים כדי למצאו מתנת יום הולדת לנייט.

 

 

 

איפה כדאי לשון ?

מקור: LotteNYPalace

אין מה לעשות, אם את רוצה לשחק אותה כמו ב״אחת שידעת״, את חייבת לישון במלון Empire של צ׳אק באס. ובמקרה שלא נשארו להם חדרים, לכי למלון Palace, שבו גרה משפחת ואן דר וודסן בעונה הראשונה.

טוב, אנחנו מסכימות, את תצריכי משכנתא ללילה באחד המלונות האלו, אז אולי עדיף שתשבי שם לאיזה דרינק כדי לפחות להינות מהאווירה ולגלות את המקום.

 

 

 

מה עם השופינג?

מקור: Bridget@

חשוב להודות, שבלי התלבושות המהממות שלהן, בלייר וסרינה לא יראו אותו דבר. לכן, הגיע הזמן לשופינג כמו ששתי החברות הכי טובות עשו. כמובן, שגם פה התקציב מחייב בהתאם, אז לפחות תסתובבי בחנויות האלו לכייף.

אז אם את יותר בסגנון המייוחס של בלייר, בקרי בשלושת ה B שהם: Bergdorf, Barneys וBendel. ואם את יותר פשיוניסטה כמו סרינה, נסי את החנות Intermix או Saks Fifth Avenue.

במקרה שהצלחת לקחת איתך את בן הזוג, נצלי את הזמן כדי לחדש לו את המלתחה כמו לצ׳אק באס בחנות Turnbull & Asser או כמו נייט ארצ'יבלד בחנות Ralph Lauren.

וכדי לחלום קצת, תעברי בחנות Vera Wang ב991 שדרות מדיסון. את זוכרת? בחנות הזו בלייר בוחרת את שמלת הכלה לחתונה שלה עם לויס.

 

נשיקות וחיבוקים,

תהני,

המגלות

 

No more articles