לכל המעריצות של סאגת מלחמת הכוכבים, יש לנו חדשות נפלאות! פארק השעשועים דיסניוורלד בקליפורניה פתח פארק חדש המוקדש ל״מלחמת הכוכבים״.

אחרי חודשים של תכנונים והמתנה, סוף סוף Galaxy's Edge פתח את דלתותיו במתחם פארק דיסניוורלד ב-31 במאי האחרון. מאות מעריצים חיכו בסבלנות לפתיחה הרשמית של עולם ״מלחמת הכוכבים״ בפארק דיסניוורלד.

כדי להיות מהראשונים שמבקרים בפארק החדש של דיסניוורלד, המעריצים היו חייבים להזמין כרטיסים מראש. לא היה צריך יותר מכמה שעות בודדות כדי שכל הכרטיסים יימכרו. וגם אם אחר כך האטרקציות יהיו פתוחות לכולם, עד ה-23 ביוני צריך להזמין מראש את הכרטיסים לפארק החדש שהוקדש ל״מלחמת הכוכבים״.

לעומת זאת, גם אם התמזל מזלם של מאות המעריצים והם הצליחו להזמין כרטיסים ל-Galaxy's Edge, הם התאכזבו שהיו להם רק 4 שעות כדי להינות בפארק בגודל של יותר מ-55,000 מ"ר. בדיסני הסבירו שההחלטה הזאת התקבלה כדי להימנע מפקקים בכניסה לאטרקציות (בעבר היו תורים ארוכים של עד 6 שעות).

הפארק ״Star Wars: Galaxy’s Edge" מציע כרגע אטרקציה ראשית בשם "Millennium Falcon : Smugglers Run" שבה את תהיי אחראית על החללית במקום האן סולו. האטרקציה הבאה תגיע בהמשך ותאפשר למבקרים להיכנס בלב הקרב נגד המסדר הראשון.

אז אם את טסה בקרוב לקליפורניה, את חייבת לעשות סיבוב בפארק החדש של דיסניוורלד המוקדש כולו למלחמת הכוכבים!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles