יש לך ציפורניים קצרות? את לא יכולה לסבול אותן יותר כי את לא מצליחה לגדל אותן? או שפשוט את לא אוהבת ציפורניים ארוכות?לא משנה הסיבה, אם יש לך ציפורניים קצרות אין ספק שאת קצת מתבאסת בכל פעם שאת שומעת על טרנדים חדשים, צבעים מיוחדים או עיצובים מגניבים. את מרגישה שזה לא יתאים לציפורניים שלך ואת ישר מוותרת. את חושבת שהפיתרון היחיד הוא ללכת למכון היופי שלך ולבקש בניית ציפורניים! אבל זה לא אומר שאין חלופות.
קיימים טרנדים לציפורניים קצרות אבל מצאנו לך את ה-טרנד ששווה ממש! ותאמיני לנו, העיצוב הזה יישאר כל העונה: פרנץ' מניקור הפוך!
גם אלגנטית וגם אופנתית, הטכניקה הזו תחדש את הציפורניים שלך ותבליט אותן בתוך זמן קצר!

אז מה את אומרת? סקרנית? נגלה לך את כל הסודות שיהפכו את הפרנץ' מניקור ההפוך לשלמות!

 

1 – על מה מדובר?
הפרנץ' מניקור ההפוך הוא ה-טרנד החדש של הרגע! בקיצור, מדובר כאן בחידוש של הפרנץ' מניקור הקלאסי! במקום שהפס יהיה בקצה הציפורן, הפעם הוא יהיה לצד העור שמסביב הציפורן! זה נותן נגיעת מודרניות בלי לעשות הרבה! פשוט מאוד, מקורי ועושה את העבודה!

 

2 – למי זה מתאים?
הטרנד הזה מכווון לציפורניים קצרות! זה אפשרי גם אם את בעלת ציפורניים ארוכות כמובן, אך לא על ציפורניים ארוכות מידי.

 

3 – איך תעשי את זה?
כדי לבצע את העיצוב המיוחד הזה, קחי שני לקים בשני צבעים תואמים. תתחילי עם בסיס, אחריו מרחי את הצבע הראשון בשתי שכבות ותני לו להתייבש קצת. לאחר מכן, מרחי את הצבע השני על הציפורניים, היזהרי שלא ללכלך את העור שמסביב לציפורן! לבסוף, מרחי את הטופ קואט וזהו, סיימת! ואם את מחליטה להוסיף לכל זה תכשיט ציפוריים תגיעי לשלמות (במיוחד באיזור של הפרנץ' מניקור).

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles