אחרי העיבוד מחדש ל״היפה והחיה״, הגיע זמנו של  ״אלאדין״ לחזור אל המסך הגדול. הסרט המצויר של דיסני שיצא לאקרנים ב 1992 ישוחק סוף סוף על ידי שחקנים אמיתיים בקולנוע.

דיסני הודיעו שהסרט בקטעים מסויימים יהיה דומה לסרט האנימציה שהופק לפני 25 שנה. לכן, נמצא שוב את הגנב והנסיך האמיץ אלאדין, את הנסיכה יסמין, את יועצו של הסולטאן ג'אפר, את הקוף אבו, התוכי יאגו וכמובן את השטיח המעופף. נוכל גם להינות מהשירים המקורים שכתב אלאן מנקן לסרט המצויר. השחקנים ישרו את השירים הקלאסיים של הסרט כמו ״זה עלי״ או ״ עולם חדש״ בנוסף לעוד כמה שירים חדשים שנכתבו במיוחד לסרט החדש.

 

ליהוק עם אוטנטיות:

דיסני שמה דגש על דבר מסויים: סיפורו של אלאדין אמור להתרחש במזרח התיכון. השחקנים צריכים להיבחר על פי החזות הזו, על מנת להימנע מויכוחים על ״whitewashing״ כמו שקרה עם הסרט ״הנסיך הפרסי״ שבו ג'ייק ג'ילנהול שחק את הנסיך.

על כן, השחקנית הבריטית נאומי וואטס תשחק את נסיכה יסמין. נסיך הגנבים ישוחק על ידי השחקן הקנדי מנה מאסוד, ו מארוואן קנזרי ישחק את האויב הראשון של אלאדין ג׳אפר, אותו כבר ראינו בסרט ״המומיה״. ונוכל בעונג גדול להתמוגג מוויל סמיט על המסך בתפקידו של גי׳ני. בנוסף, בילי מאגנוסן נבחר לשחק את אנדרס, נסיך נוסף שלא קיים בסרט האנימציה המקורי.

בכדי לנהל את צילומי הסרט החדש, דיסני בחרה את גאי ריצ׳י. הבמאי האנגלי המפורסם על ידי סרטי הקולנוע המשוגעים שלו המתובלים בהומור חריף, לכן בחירת הבמאי של שרלוק הולמס תעניק לסרט פאן ושיגעון נוסף.

 

אבל יש לנו עוד זמן רב לפני שנוכל לצפות בסרט בקולנוע, הוא מתוכנן לאמצע 2019. אז בינתיים אפשר  ליהנות מהטריילר הראשון שיצא !

 

תהני

המגלות

 

 

 

No more articles