החדשות הטובות ביותר של היום: נטפליקס כרגע עובדים על סרט דוקומנטרי על חייה של מלכת הפופ, ביונסה! כן קראת נכון! והוא אמור לצאת בקרוב, איזה התרגשות אמאלה!!!

אין מה לומר נטפליקס באמת יודעים לפנק אותנו. אחרי שהם גרמו לכולנו לאבד את רוב החיים החברותים שלנו, הם לא הולכים לעצור כאן… ענקי הסטרימינג ממשיכים לפנק אותנו והפעם עם סרט דוקומנטרי על ביונסה, שממש עכשיו נמצא בהפקה.

בשנים האחרונות, נטפליקס הוכיחו את גודל הכישרון שלהם בנוגע לסרטים דוקומנטרים. במיוחד בסרטים דוקומנטריים על תרבות הפופ. אנחנו זוכרות הסרט המושלם על ליידי גאגא, ששוחרר על ידי נטפליקס ב-2017.

לכן, כשאנחנו שומעות שנטפליקס החליטו להקדיש את הסרט הדוקומנטרי הבא שלהם למלכת הפופ עצמה, יש ממה להתרגש. אמנם רק מידע מועט נחשף על ההפקה החדשה הזו, אנו כן יודעות שהסרט כנראה יתמקד בביצועים של ביונסה בפסטיבל קואצ'לה בשנת 2018, שם קווין בי ביצעה שוב את 26 השירים הכי חמים שלה, עם ג'יי זי, אחותה סולאנג' נולס והדסטיניז צ'יילד. רק זה!

המופע הזה שהפך לאגדה, קיבל הזדמנות נוספת לבדר אותנו בזכות הסרט החדש. הסרט יתמקד ב"מאחורי הקלעים" של הקונצרט ההיסטרי הזה. עדיין לא פרסמו תאריך מדויק ליציאת הסרט, אך הוא אמור להיות זמין בקרוב בנטפליקס.

שירים חדשים בהכנה
עוד – חדשות – מאוד – טובות: ביונסה כותבת בימים אלו ממש שירים חדשים המתוכננים לשחרור עוד השנה. מה שיפנק את המעריצים הגדולים של קווין בי, שלא הוציאה אלבום סולו מאז שנת 2016. אנחנו לא יכולות לחכות!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles