שמעת כבר שמתאהבים רק פעם אחת? שיש רק אהבה אחת בחיים? זה שקר! אז אם כבר התאהבת פעם אחת אל תילחצי.. כי את תתאהבי עוד פעמיים בחייך.  כן, (רק) עוד פעמיים .. זה לא אומר שלא תאהבי יותר, אבל זה כן אומר שלא תהיי מאוהבת בצורה רומנטית יותר משלוש פעמים בחייך. חדשות טובות בסך הכל לכל מי שחשבה שהיא לא תמצא יותר את האהבה הגדולה הזאת שמתוארת בסרטים.

אבל, חשוב לא להילחץ ולחשוב שאם כבר התאהבת אז לא תמצאי יותר את האהבה הגדולה כמו בסרטים. אכן, את האהבה הגדולה לא מחפשים, היא פשוט מגיעה, צריך רק לעקוב אחרי מה שהלב שלנו אומר ולנסות, כי אם לא ננסה לא נדע.

אז מהן שלוש הפעמים שמתאהבים?

 

האהבה הראשונה : אהבה צעירה

הסיפור הזה מתחיל בתיכון או כשאת סטודנטית. אתם זוג מלא תשוקה, מבלים את כל הזמן הפנוי שלכם יחד ומנסים הרבה דברים לראשונה יחד. בדרך כלל את מנהלת את הקשר הזה לפי מה שלמדת מהפמליה שלך, ובעיקר לפי הציפיות של המשפחה שלך ומנסה להראות לכולם שמערכת היחסים שלכם אמיתית והוא ה״בעל המושלם״. או להיפך, את מתאהבת במישהו שהוא לגמרי ההיפך שלך ואז לא מתאים למשפחה שלך. מערכת היחסים לא עונה בסוף לציפיות שלך, אז ברור שתהיי עצובה, יהיו דמעות… אבל אל תדאגי, הכל לטובה ועדיף להיפרד כדי למצוא מישהו שמתאים לך באמת ולא לציפיות של אחרים.

 

האהבה השניה: ההוא שישבור לך את הלב

האהבה הזאת תלמד אותך הרבה על עצמך. ולא מדובר רק באהבה אחת אלא יותר על תקופה בה האהבה תהיה מושכת בכל פעם ועם אותו סוג של בן זוג. תעברי כמה שלבים במהלך הקשרים הללו. תהיי על סוג של רצף שבין וויכוחים,ריבים ודמעות ובין רגעים נפלאים שבהם תחשבי שאת חייבת להילחם כדי שמערכת היחסים ביניכם תעבוד בצורה טובה.. יהיו גם מקרים בהם יהיה לך כוח להפרד ממנו לפני שהוא ישבור לך את הלב… אבל, בכל זאת חשוב לזכור שהאהבה הזאת, גם אם היא חזקה מבחינה נפשית כי אולי תסבלי קצת, היא פשוט תהפוך למשהו יותר חזק ותאפשר לך לא לעשות את אותן הטעויות יותר.

 

האהבה השלישית: האהבה הגדולה והאמיתית

האהבה הזאת, לא חיפשת אותה או חיכית לה, היא פתאום הגיעה. אף פעם לא הרגשת קשר חזק כזה עם מישהו אחר לפניו ואת מצטערת שלא הכרת אותו לפני כן. ומה שעוד יותר מפתיע, זה שאפילו הוא לא מתאים לרשימת הסטנדרטים שעשית.. אז תיהני מהאושר הזה, תשתחררי מהכל ורק תבלי איתו ותאהבי את עצמך כמו שצריך. והכי חשוב, תאהבי בלי גבולות!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles