בפאולארד, לא צוחקים על חגיגת ההאלווין, ובטח שלא באולפני הארי פוטר! השנה, הם מארגנים מסיבת תחפושות מיוחדת בנושא כוחות האופל ובטעמים של קסם שחור… רוצה לגלות את התוכנית?!
מסיבת ליל כל הקדושים שלך השנה יהיה בהוגוורטס, זה מה שבטוח!

אולפני הארי פוטר חוגגים את ליל כל הקדושים!
אם את מתכננת לבקר בלונדון, את בהחלט צריכה לבקר באולפני הארי פוטר. החל מיום שישי, ה-28 בספטמבר ועד יום שבת ה-10 בנובמבר 2018, נחגוג את ליל כל הקדושים בגדול. התכנית כוללת תערוכה של כוחות האופל.

אכן, הצד האפל בעולם של הארי פוטר נמצא השנה באור הזרקורים, עם הקוסמים והקסם האפל. יותר מ-100 דלעות יקשטו את האולם הגדול של הוגוורטס, מקושטות עם האביזרים הגדולים של הסאגה- פייר בוהנה. דלעות אלה בדוגמת מאלה מהגן של האגריד בהארי פוטר והאסיר מאזקבאן, עוצבו בקפידה בעבודת יד כדי להפוך כל אחת לייחודית.

השולחנות באולם הגדול יארחו את המשתה המסורתי של ליל כל הקדושים. לרגל האירוע, הם יהיו מכוסים בתפוחים אדומים, דלעות וקדרות מלאות בסוכריות על מקל.

הפעלה מיוחדת של האלווין – 100% קסם
אולפני Warner Bros בלונדון תכננו סצינה של פעילויות רבות נוספות כדי להכניס את הקהל לאווירת ליל כל הקדושים.

במיוחד הכשרה לשימוש במטה הקסם עם הכוריאוגרף פאול האריס. הכשרה זו תאפשר לחניכים של המכשף להילחם בכבוד נגד הצבא של אוכלי המוות על גשר הוגוורטס. ועוד מלא הפתעות! תהיי מאחורי הקלעים ותגלי את כל הסודות של הארי פוטר!

עלות הכרטיסים היא בסביבות 150₪ לילדים ו-190₪ למבוגרים (הילדים הגדולים!). הזמיני את הכרטיסים מהר מהאתר לפני שיהיה מאוחר מדי! להזמנת כרטיס לחצי כאן

שני ערבים מיוחדים לחגיגת ההאלווין בהוגוורטס
וזה לא הכל! בפעם הראשונה, האולפנים יארחו פעמיים מסיבת תלבושות, ב-6 וב-7 באוקטובר החל מ-6:45.

זה תלוי בך אם תבחרי תלבושת «Dark», או יותר תחפושת של «למצוא את האור, אפילו ברגעים החשוכים ביותר» (פרופסור לופין, הרמיוני, דובי… הלב שלנו נודד בין כולם).

כדי לרכוש כרטיס לאירוע, מינוי ב-10 בבוקר וב-14 באוגוסט לחצי כאן.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles