בין סכין גילוח, מסיר שיער אלקטרוני, קרם מסיר שיער, לייזר או מקרן אור, קיימות מלא שיטות להסרת שיער, ואנחנו לא תמיד יודעות מה מתאים לנו יותר. אז בין אם אנחנו מחפשות הסרת שיער זמנית או קבועה, השיטה שנבחר בה צריכה להתאים לנו. והקריטריונים לבחירה שלנו תלויה במחיר, באיזור בו נסיר את השיער, בזמן שנשקיע ובכאבים שאנחנו מוכנות לעמוד בכדי סוף סוף להסיר את השיער המיותר הזה.

לכן, המגלות הכינו לך מדריך קצר שיעזור לך לבחור את שיטת הסרת השיער הנכונה לפי הבקשות שלך.

לפניך מקרא קצר: כאבים 0/10 משמע ללא כאבים בכלל, ו-10/10 – כאבים עזים. משך הסרת שיער 0/10 משמע הסרת שיער זמנית ו-10/10 – תוצאות סופית.

 

הסרת שיער זמנית:

סכין גילוח: כאבים: 0/10, משך הסרת שיער: 0/10, זו השיטה הכי מהירה. מסירה שיערות במקלחת וזהו נגמר הסיפור, הרגליים שלך חלקות. אבל הבעיה עם סכין גילוח היא שהתוצאה מאוד זמנית, ואת כל יום או יומיים צריכה שוב להעביר סכין על הרגליים. אז אם את מחפשת תוצאה שתישאר לאורך זמן כדאי לך לבחור בשיטה אחרת להסרת שיער.

קרם מסיר שיער: כאבים: 0/10, משך הסרת שיער: 4/10. את צריכה למרוח את הקרם על האיזור המבוקש, לחכות כמה דקות, לשטוף ואין יותר שיער. איזה כייף, זה מהיר וללא כאבים. גם אפשר ליהנות מהתוצאה קצת יותר מאשר בשימוש עם סכין גילוח, זו עדיין לא השיטה הכי מומלצת למי שמחפשת רגליים חלקות לכמה שבועות.

שעווה: כאבים: 3/10 ועד 8/10 לאיזורים הכי רגישים, משך הסרת שיער: 7/10. בין אם את עושה את זה אצלך או אצל קוסמטיקאית, זאת שיטה להסרת שיער באופן זמני שנשארת לאורך זמן הכי ארוך. היא תאפשר לך להיות עם רגליים, ידיים או קו ביקיני ללא שיער למשך 3 שבועות ועד חודש. הבעיה? הכאבים! אכן, השעווה מורטת את השיער בעוד שסכין הגילוח או קרם הסרת השיער רק חותך אותו. אבל צריך לסבול כדי להיות יפה, לא?

 

הסרת שיער קבועה:

הסרת שיער במקרן אור: כאבים: 7/10, משך הסרת שיער: 7/10. הסרת שיער בעזרת מקרן אור מתבצעת עם מכשיר ששולח אור בפולסים. האור הזה מסיר עד 90% מצמיחת השיער ע"י הריסת המלאנין- בסיס השיערה. זו שיטה חצי קבועה: השיער גדל בחזרה אחרי 2-3 שנים, ופחות כואב מלייזר, אבל עדיין קשה להשתמש בה באיזורים רגשים וכמו קו הביקיני.

לייזר: כאבים: 8/10, משך הסרת שיער: 10/10. לייזר הוא מכשיר רפואי שהגדרתו המדוייקת נעשית לפי סוג העור ורמת צמיחת השיער שלך, ורק רופא יכול להתאים את ההגדרות האלו. מבחינה טכנית, לייזר משדר אור שהורס את בסיס השיערה- המלאנין, ומאפשר להוריד סופית 80% מהשיער. זו שיטת כואבת אבל עם תוצאות מדהימות!

הסרת שיער סופית בבית: כאבים: 6/10, משך הסרת שיער: 6/10. יותר ויותר חברות מוציאות מכשירים להסרת שיער קבועה לשימוש ביתי, שממש יותר זול מטיפול אצל קוסמטיקאית. אבל מבחינת תוצאות, זה פחות יעיל כמובן.

 

עכשיו כשאת יודעת הכל על שיטות הסרת שיער שונות, את יכולה לבחור את זו שמתאימה יותר לצרכים שלך!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: MissEval@

 

No more articles