כאשר ה-Spice Girl מתכוננות לחזור לבמה בעוד כחודש, מעריצת להקת הבנות המליצה לאתר  Airbnb להציע להשכרה את האוטובוס שבו ה-Spice Girl נסעו בזמן סיבוב ההופעות בסרט שלהן ב-1997.

אכן, אם גדלת בשנות ה-90 את בטח צפית בסרט Spice World ואפילו הכרת אותו בעל פה. בקומדיה הזאת, להקת הבנות Spice Girls מטיילות באנגליה בתוך אוטובוס בצבעי דגל המדינה. אז מה תגידי אם תוכלי לחזור שוב לאווירת שנות ה-90?

סוזן, מעריצת הלהקה תאפשר לך החל מה-22 במאי לשכור את האוטובוס ללילה בלב וומבלי פארק שבלונדון, ובו תתקיים ההופעה הראשונה של ה-Spice Girl. היא מסבירה על האתר Airbnb ומספרת שכשהיא שמעה שאביה מתכונן לקנות את האוטובוס של סרט ה-Spice World, היא החליטה להשתתף איתו בשיפוצים ולהפוך את האוטובוס לכזה שאפשר לישון בו ועדיין לשמור על הסיפורו.

האוטובוס בשכירות ב-Airbnb מעוצב בסגנון ווינטאג׳ רטרו ושומר על הסביבה. הוא יכול להסיע עד 3 אנשים במחיר של 110 יורו ללילה.

אז אם בא לך לחוות את החוויה הזאת, כדאי לך למהר כי האוטובוס יהיה זמין רק ב-14 וב-15 ביוני. אבל הישארי מעודכנת, כי בזכות ההתעניינות הגדולה לשכירת האוטובוס ללילה, סוזאן אולי תוסיף תאריכים נוספים.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Airbnb

 

מקור: Airbnb

 

מקור: Airbnb

 

מקור: Airbnb

 

מקור: Airbnb

 

No more articles