כבר זמן רב שאת חולמות על קאמבק של הסדרה האהובה עליך ״חברים״.

למרות ששנים עברו מאז הפרק האחרון, פשוט קשה לצופים של הסדרה הסמלית של שנות ה-2000 להיפרד מששת תושבי ניו יורק האהובים עליהם. כולנו תקווה לראות אותם שוב מתאחדים על המסך. ביום רביעי ה-5 במאי, בתוכנית הטלוויזיה של אלן דג'נרס- The Show, המגישה שאלה שוב את ג׳ניפר אניסטון שהייתה מוזמנת באותו ערב לתוכנית, האם אפשר לצפות לקאמבק של הסדרה למסך. וההפתעה: ג׳ניפר אניסטון לא התנגדה לרעיון הזה!

אכן, אלן דג'נרס שאלה את ג׳ניפר אניסטון ״מה דעתה על קאמבק של ״חברים״?״ והשחקנית ענתה לה בביטחון ״אוקיי! אמרתי לך שאני כבר עושה את זה״. חלומנו סוף סוף מתגשם!!!

גם אם לא סביר שהסדרה תחזור לטווח הארוך, ג׳ניפר אניסטון נותנת תקווה בתוכנית של אלן דג׳נרס לפרק אחד אולי, אבל הוא יהיה פרק מיוחד עם ששת השחקנים האהובים עלינו. אולי פרק בסגנון ״איך הם עכשיו״, 15 שנה אחרי סיום הסדרה ב-2004. הזדמנות נפלאה לגלות איך מוניקה, רייצ׳ל, פיבי, רוס, ג׳ואי וצ'נדלר נראים עכשיו לאחר שנים.

ובינתיים אפשר תמיד לשמוח ולראות ששחקני הסדרה עדיין חברים טובים בחיים האמיתיים כמו שאפשר לראות בחשבון האינסטגרם של קורטני קוקס שמעלה תמונות לעיתים קרובים יחד עם ליסה קודרו.

 

אז האם חלומנו יתגשם?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles