התחלות חדשות, זה משהו שאנחנו מכירות טוב מאוד! תחילת השנה ואחרי החגים, היא תקופה שמעוררת את הרצון לשינוי שמגיע בדרכים רבות! שינוי בסגנון הלבוש, גל של החלטות טובות, הרצון לגלות קצת יותר על העולם סביבינו … כמובן שזה משתנה לפי הלייפסטייל וסדרי העדיפויות של כל אחת! אבל כשאת מחליטה לשנות משהו אי אפשר להוציא לך את הרעיון מהראש ! את חייבת לבצע אותו ומייד !

לעתים קרובות, הרצון להמציא את עצמך מחדש עובר דרך דברים פשוטים מאוד, זה הרבה פעמים מתחיל בשיער שלנו! בין אם את מודה בכך ובין אם לא, תספורת של אישה אומרת הרבה על האישיות שלה. בעוד שכמה מתייחסות אל השיער הארוך והיפה שלהן כמו קדוש (והרבה מאיתנו ככה !), לאחרות אין שום בעיה להשתחרר על ידי מטמורפוזה רדיקלית. תספורת קצרה, קארה נועז, עם תלתלים, בלי, עם פוני … שום דבר לא מפחיד אותן! ואנחנו חייבות להודות שלבעלות שיער קצר אין מה לקנא בארוך: מודרנית ותוססת, הוא מאפשר רוב הזמן לתת אופי לכל הגזרה שלך! הרבה יותר קל לתחזק, תספורת קצרה תהיה גם הדרך לנקות את הפנים שלך ולהבליט את הפנים היפות שלך.

לאלו שלא מעיזות לעשות את הצעד הראשון , הנה כמה השראות שיתנו לך רעיונות! אין לך מה להפסיד וחשוב לדעת, לקחת סיכונים מובילים לעתים קרובות להפתעות יפות! רוקנרול, פאם פאטאל או בחורה טובה… זה תלוי בך!

אז מה את אומרת, להעז או לא ?

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles