את בטח מכירה את הרגע הזה שאת מודדת חולצה שנראית מהממת על הבובה בחלון הראווה של החנות אבל עליך היא פשוט אסון. את נראית עייפה ולבנבנה בלי שום סיבה.. אכן, חשוב להתאים את הבגדים שלך לגוון העור שלך.

הרצון של כל בחורה הוא ללבוש בגדים בהם היא נראית יפה ובטוחה בעצמה ולכן אחד מסודות האופנה הוא לבחור צבעי בגדים בהתאם לגוון העור.

אז כדי למצוא את הצבעים המתאימים לך ביותר, חשוב להבין קודם את ההבדל בין גוונים חמים לקרים. ההבדל הזה מבוסס על רמת הצבע הצהוב או הכחול שיש בגוון. לכן, אם צבע נוטה יותר להיות דומה לכחול זה צבע חם ולהיפך. חשוב עכשיו למצוא לאיזו ״עונה״ את שייכת לפי גווני עור הפנים, השיער והעיניים שלך.

מוכנה?

 

אישה אביבית:

את אישה אביבית אם השיער שלך בהיר עד בלונד, או אפילו בלונד כהה עד חום. גוון עור הפנים שלך זהוב ובחורף נוטה לגוון צהוב יותר. יש לך עיניים ירוקות, כחולות או בצבע אגוז. לכן, הצבעים שמתאימים לך הם צבעים חמים כמו חום, זהב, בז', צהוב בהיר, ירוק אניס, כתום או כחול פסטל. מומלץ לך להימנע מבורדו או כחול קליין.

 

אישה קייצית:

את אישה קייצית אם יש לך שיער בלונד, עור בהיר וחלבי ועיניים ירוקות או כחולות. הצבעים שמתאימים לך הם צבעים קרים כמו פטל או שזיף. אדום כחלחל, צהוב לימון, ירוק בהיר, אפור וגם לבן קליפת ביצה יהיה נפלא עליך. אבל, כדאי לך להימנע מכתום בעיקר!

 

אישה סתיווית:

את אישה סתיווית אם יש לך שיער ערמוני או ג׳ינגי, עור הפנים שלך בהיר מאוד והעיניים שלך חומות או ירוקות. לכן, הצבעים שמתאימים לך ביותר הם כחול קליין, כתום פפריקה, קרמל, סלמון, כחול ברבז, חאקי או צבע ארד. מומלץ לך להימנע מכחול כהה וורוד.

 

אישה חורפית:

את אישה חורפית אם יש לך שיער בצבע חום בהיר עד חום כהה, העור שלך בהיר מאוד או להיפך שזוף וכהה והעיניים שלך כחולות, שחורות או אפור – כחול. לכן, הצבעים שמתאימים לך הם גם חמים כמו אפרסק וחום וגם קרים ובהירים כמו פוקסיה. יכולים להתאים לך גם צבעים כמו אדום, צהוב או כחול רויאל. מומלץ לך להימנע מצבעים חיוורים.

 

תהני,

המגלות

 

 

מקור: Fermillan@

 

 

מקור: Fakander@

 

מקור: JuneSixtyFive@

 

מקור: Rocky_Barnes@

 

מקור: CamilaCoelho@

 

מקור: LeonieHanne@

 

 

מקור: CollageVintage@

 

מקור: SincerelyJules@

 

 

מקור: VivaLuxuryBlog@

 

 

מקור: WeWoreWhat@

 

No more articles