המותג Off-White הושק בשנת 2013 על ידי וירג'יל אבלו, מאז הוא שם נרדף לסטריט וור. כל תצוגות האופנה מושכות אישים משפיעים בתחום וכל פריט של הקולקציה הופך במהירות למאסט אולטימטיבי. אנחנו נחזור בהמשך אל ההצלחה המסנוורת של מותג הסטריט וור שמשגע את העולם.

השיגעון סביב Off-White לא מפסיק להיות לוהט בעונות האחרונות. אנחנו חייבות להודות שוירג'יל אבלו, האיש מאחורי המותג, מנהל את הלייבל שלו ביד אמן.

אדריכל, מעצב אופנה לשעבר של המותג של קנייה ווסט, די ג'יי, ראש קולקצית גברים של לואי ויטון, וירג'יל אבלו נמצא בכל החזיתות. בשנת 2013, כאשר השיק את מותג הסטריט וור off-white, הוא חיבר את כל הקודים ויזם את האיחוד בין השפעות ההיפ הופ לבין עולם היוקרה.

בתמיכתם של המשפיעים ביותר, ביניהם קים קרדשיאן ובלה חדיד, הצליח וירג'יל אבלו לטשטש את הקווים בין הסטריט וור ליוקרה. תוך חמש שנים בלבד, הגאון הזה בן 38 הביא את המותג Off-White לחזית עולם האפנה.

Off-White, מותג הסטריט וור \ יוקרה
בהשראת שנות ה 90, המותג Off-White מתערבב לתוך השפעות של בגדי ספורט וגזרות מודרניות בקטע מושלם.

האופנה של שנות ה -90 עושה קאמבק מנצח בעונות האחרונות ומופיעה כהרגל בקולקציות של המותג. וירג'יל אבלו חוזר על כל הקודים של הסטריט וור עם מבחר של פרטי יוניסקס ועם לוגואים שאי אפשר לפספס.

להוט לייצג את דורו, וירג'יל אבלו יוצר פריטים שמתאימים ופוגשים את שיגעון האופנה של הרגע. כתוצאה מכך, שילוב מושלם בין וינטג ומודרניות, סגנונות שונים שמפלרטטים  אחד עם השני והפניות לתרבות הרחוב.

שיתופי פעולה אופנה מוצלחים
נייקי, ליווי, איקאה, ג'ימי צ'ו … Off-White אף פעם לא מפסיק ליצור הפתעות עם שיתופי פעולה בלתי צפויים.

אבל… שיתוף הפעולה הכי הכי של המותג Off-White הוא כנראה עם המשפיעים והסלבים הכי גדולים של הרגע. ריהאנה, קנדאל וקיילי ג'נר, ביונסה ובלה חדיד, הם אינם מהססים לשתף את הOff White טוטל לוק בחשבונות האינסטגרם שלהם.

עם Off-White, וירג'יל אבלו מפגיש את המלתחה החיונית של שנות ה -90 ומגיב לשיגעון הנוכחי של אופנת הוינטג והעדר הכללים. אופנה דמוקרטית שמשלבת את תרבות הרחוב של שנות התשעים, זה ללא ספק המפתח להצלחתו.

 

תהני,

המגלות

 

No more articles