כשמדובר בטיפולי יופי, קיימות כל כך הרבה אופציות שקשה לך לדעת במה לבחור ומה בידיוק מתאים לך. יש המון מוצרים חדשים, מלא טרנדים ואיתם גם מלא שמועות… פשוט כאב ראש! ובואי נגיד את האמת, כשאנחנו קונות יותר מידי מוצרים, אנחנו בסוף לא באמת משתמשות בהכל. אז היום נתרכז במוצר שהוא חיוני לחלוטין לשגרת היופי של כולנו: הסרום. הסרום נבחר על פי בעיית העור בה את רוצה לטפל: אקנה, אדמומיות, יובש, שמנוניות וכו'. אבל השאלה שנשאלת היא: איך להשתמש בו כמו שצריך? נגלה לך את כל העצות היקרות שלנו.

 

מהם היתרונות של הסרום לפנים?
בין כל הקרמים והסרומים השונים, אפשר ללכת לאיבוד.

מהי מטרת הסרום המפורסם? למעשה, הסרום מסייע לחזק את טיפול הלחות שלך. אבל לא מחליף אותו.

הסרום מכיל נוסחאות המיועדות לחדור לאפידרמיס ומטרת השימוש בו היא לפתור כל מני בעיות בעור כמו אקנה, קמטים, אדמומיות, נקבוביות מוגדלות וכו'.

הסרום הוא מוצר מאוד נוזלי שיש למרוח על הפנים, הצוואר והחזה. הוא נספג במהירות בעור וחודר לשכבות האפידרמיס כדי לפעול לעומק ולטפל בבעיות העור.

זה מגרה את חילוף החומרים של הפיברובלסט ומאפשר לעור להיות לח לעומק. חשוב לכלול אותו בשגרת היומיום שלך ולא משנה מה גילך.

אל תשכחי שחשוב להוסיף לחות ולטפל בעור שלך אפילו בגיל צעיר מאוד, כדי להאט את תהליך הזדקנות העור ולהציע לו טיפול שיילחם בפגעי היומיום: זיהום, מים, מתח ועייפות.

 

מתי להשתמש בסרום?
הסרום הוא חיוני בשגרת היופי. מומלץ למרוח אותו בין ניקוי הפנים, ובין קרם היום או הלילה שלך. אפשר למרוח אותו בוקר ו/או ערב, בהתאם לצרכים שלך ולהמלצות שקיבלת.

השתמשי בקרם לחות ישר אחרי באופן שיטתי. למה? החומרים הפעילים שמרוכזים בסרום יחדרו לעור כדי לשחזר את הזוהר שלו ולטפל בו לעומק. אכן, זה הרבה יותר יעיל אם מורחים אותו לפני קרם הלחות. הוא גם מכין את העור לקבל מים.

בחורף, העור צריך להיות ניזון לעומק, ועם הגעתם של הימים היפים הוא צריך להחזיר את הזוהר שלו. אפשר גם להשתמש בסרום בהתאם לצרכים שלך להרגע, במהלך תקופה של עייפות, מתח, או כשמופיע אקנה.

 

שימוש בסרום על הפנים בארבעה שלבים
כדי להשתמש בסרום כראוי, הקפידי על השלבים הבאים:

נקי את העור שלך עם מסיר איפור מתאים. נגבי את הפנים שלך ויבשי אותם בעדינות עם מגבת.
הסרום נמכר לעתים קרובות בבקבוקי משאבה או עם פיפטה לצורך שימוש נוח. טפטפי כמה טיפות על כף היד שלך, כך תוכלי לחמם את החומר (אל תשתמשי ביותר מידי חומר, כמה טיפות מספיקות).
תני לסרום להיספג בתנועות קטנות על הפנים שלך. במקרה של אקנה, תתעקשי על האיזורים שצריכים טיפול. במקרה של קמטוטים- אפילו עדינים, תעסי את האזורים האלה בעדינות כדי להספיג את החומר יותר בקלות. קיימים גם סרומים ספציפיים לאיזור העיניים.
המתיני כמה דקות לפני שתמרחי את קרם הלחות שמותאם לעור שלך. מאחר שהסרום עשיר במרכיבים פעילים, צריך להמתין מעט כדי לשיפעל לעומק.

 

איך לבחור סרום שיתאים לך?
בהתאם לבעיה בעור שלך שאת רוצה לטפל בה. תחילה נועד הסרום לתקן את הקמטוטים הראשונים שליד העין – אך מספר מותגים היום מציעים כעת סרומים המותאמים לסוגיות עור שונות: אקנה, קווים עדינים, אדמומיות וכו'.

ניתן למרוח מספר שכבות מסרומים שונים כדי ליהנות מיתרונות נוספים.

עם זאת, כדאי לוודא ולבדוק קודם את מרכיבי המוצר. אסור שיהיה סיליקון, שלא ידביק את הנקבוביות וכך תקבלי השפעה הפוכה ממה שרצית. אותו דבר לגבי שמנים מינרליים, מדובר בשמנים סינתטיים לחלוטין ולצערנו לא כל כך מינרליים…

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles