החל מתצוגות אופנה, ועד סלביות ובלוגריות, טרנד השקוף פולש לעולם האופנה.

בסגנון צבעוני, מודפס או יותר קלאסי בשחור או לבן, השקוף מוצא את מקומו בכל מלתחה. אחרי הקרופ טופ, הטופ בארדו וחולצת הכתף האחת, הגיע הזמן לגלות עוד יותר מהגוף שלנו אבל תמיד בעדינות.

חולצה שקופה ללוק קז׳ואל ליום יום עם ג׳ינס או כשמלה למראה יותר אלגנטי לערב, השקוף מתאים לכולן ומטעין אותנו בביטחון עצמי. אבל בגלל שהסגנון הזה יכול להפוך בקלות לגס וסקסי מדי, המגלות נותנות לך כמה טיפים כדי לעזור לך לאמץ בצורה מושלמת את הטרנד החדש.

 

לשחק עם הצבעים:

כבר לא צריך להזכיר לך שהשנה הצבעים יוצאים חזרה מהארון שלנו. אז תשלבי את שני הטרנדים הלוהטים של העונה ותבחרי בגדים שקופים צבעוניים ואפילו לטוטל לוק! אלגנטי ואופנתי, זאת תלבושת מעולה לקיץ שאוטוטו מגיע.

 

לבחור את התחתונים הנכונים: 

אין סיכוי שתלבשי חולצה שקופה אם אין לך את החזיה המתאימה. אז כדי להיות סקסית ואלגנטית בטירוף תבחרי בחזיית תחרה. סוף סוף הגיע הזמן שתוכלי להראות את החזיות המושלמות שבהן השקעת כל כך הרבה כסף! אז בין חזיית משולשים עם תחרה, חזייה חלקה פשוטה ואלגנטית או בגד גוף סקסי, העיקר שתרגישי בנוח ושלא תגלי יותר מדי..

 

להעדיף מודפסים:

אם עדיין קשה לך להתחיל ללבוש בגדים שקופים, מצאנו לך פיתרון לאמץ את הטרנד השקוף בעדינות ולהישאר אופנתית ביותר. לכן, בסגנון מודפסים או עם תחרה עדינה, תוכלי לגלות את הגוף שלך ולגרום לאחרים רק לדמיין מה יש מתחת…

 

תהני,

המגלות

 

מקור: JessieKass@

 

 

מקור: JessieKass@

 

מקור: SaraSampaio@

 

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: CamillaCoelho@

 

מקור: HoskElsa@

 

מקור: BelenHostalet@

 

מקור: HoskElsa@

 

מקור: BarRefaeli@

 

 

מקור: IzabelGoulart@

 

מקור: OliviaCulpo@

 

 

 

No more articles