את בטח מכירה אותם כבר כמה שנים והם אולי אפילו אביזר האופנה החיוני שלך.
בהחלט מושלם בכדי לשנות את שגרת התספורת והתלבושות שלך! איתו, תמיד תיראי הורסת! טוב, בטח הבנת שהאביזר שאנחנו מדברות עליו היום הוא הצעיף שהופך את הלוק שלך למיוחד וייחודי!
איתו, מעולם לא יהיו לך הפתעות רעות. מקוריות וסטייל תמיד יהיו שם כאשר תבחרי בו לעיצוב האאוטפיטים שלך.

הוא מושלם בכדי לשפר את התסרוקות והתלבושות שלך. בזכותו תגידי ביי ביי לשיעמום, סוף סוף נוכל לשחק עם הלוקים שלנו ובקלות! הדגישי כל יום את התסרוקת שלך עם צעיף ותסרוקת אחרת. אבל עדיין הכרחי לדעת איך ללבוש אותו כמו שצריך!

אין עונה שהוא לא להיט! הוא פשוט תמיד חוזר בצורות אחרות. אבל מה שבטוח זה שהוא יתן לך השראה אופנתית מטורפת. לא צריך לחשוב יותר, את תאמצי את הצעיפים הכי טרנדים הקיץ. אבל, ללבוש את הצעיף סביב הצוואר שלך זה כבר כל כך מאחורינו!

למזלך נגלה לך 4 דרכים ללבוש אותו כל הקיץ. תהיי מופתעת..  כולן הולכות להעתיק ממך! בדוק!

1 – נקשר בשיער שלך
ה-טרנד הנצפה ביותר באינסטגרם. כל הפשיניסטיות כבר אימצו אותו, רק חסר אותך! מצורף לקוקו או לבאן, הצעיף מוסיף מימד לתסרוקת שלך והופך אותה למיוחדת לחלוטין.

2 – בקרופ טופ כדי להיות הכי מושלמת
בתור טופ, הצעיף גם יכול להיות מושלם כבגד ים. לא נסתכן וניכנס איתו למים, אבל עם חצאית או מכנסיים קצרים, זה יתן לך מראה אופנתי ומהמם!

3 – סביב התיק שלך לטאצ' צבעוני
גם לתיק שלך מגיע מגע אופנתי. את מתחילה להתעייף ממנו, והצעיף מגיע בול כדי להציל אותו! על הידית או על רצועת הכתף שלו, הצעיף ישר יחזיר אותו לחיים!

4 – בתור חגורה לסטייל ללא תחרות
את מוצאת את עצמך בלי חגורה למכנסיים הקצרים האהובים עליך… אל תיכנסי לפאניקה! זה דווקא מושלם! מאוד פשוט, תפסי את הצעיף שלך ותקיפי את המכנסיים הקצרים או את החצאיות האהובה שלך. אין ספק, יהיה לך סטייל ללא תחרות!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Instagram @edense

 

No more articles