אם יש יום אחד שאפשר להקדיש לטיפולי יופי, מסכות וכו, זה בהחלט יום שבת. אחרי שבוע ארוך ולחוץ כיף לפנות זמן ולהתעסק בטיפוח בסופש וכך להתחיל את השבוע במיטבך. יום שבת יכול להיות יום אידאלי לטפל בציפורניים, שיער וכו' ולהיות בטופ לשבוע הבא.הרי אין כמו זמן איכות עם עצמכן…..
נצלי את סוף השבוע לבילויי, לצאת, ליהנות אבל אל תשכחי לנוח ולטפל בעצמך בכדי להתחיל את השבוע הקרוב עם בסיס טיפוחי חזק טוב!

כדי להתאושש מסוף שבוע משוגע המלווה בשתייה ועיגולים כהים מתחת לעיניים, המגלות הכינו לך מתכון שיעזור להתחיל את השבוע כמו שצריך.

1. פילינג
הפילינג בעצם עוזר להוריד את תאי העור היבש מהפנים והופך אותו ליותר חלק, חשוב להשתמש בפילינג עדין לעור הפנים. אל תשפשפי חזק מדי, עבדי בעדינות, את לא רוצה לפגוע בעור שלך. תנועות מעגליות ואיטיות במשך דקה יעשו את העבודה.

2. ספורט
שעה קצרה של ספורט יכולה בהחלט יכולה לעשות לך את השבוע. לא משנה אם תצאי לריצה, לחדר כושר או אם תפזזי לקצב הזומבה. חשוב לעשות ספורט בכדי לשחרר את כל הלחצים של השבוע וגם לשמור על הגזרה!

3. תזונה
« You are what you eat »
זה ידוע, יש קשר בין התזונה למראה העור. אם במהלך השבוע קרה שפספסת פה ושם ארוחה או שלא אכלת כמו שצריך, אפשר תמיד לכפות על זה בסופ"ש. אכלי דג עשיר בשומן כמו סלמון, טונה או אפילו סרדינים בכדי להכניס אומגה 3 לגוף.
לא לשכוח ירקות ירוקים : אבוקדו, תרד… בשביל ויטמין E ולא לשכוח פירות כמו קיווי או אפילו לימון לויטמין C

4. שינה
לא סתם אומרים שנת יופי… חוסר בשינה יכול לגרום לעיגולים שחורים, פגמים בעור ועוד. אין מה לעשות, לא תמיד אפשר ללכת לישון ב8 בערב אבל לפחות בסופש בין יום שבת לראשון תנו לעצמכן 8 שעות שינה טובות. כל הגוף נח וגם הפנים. מומלץ להרחיק את הטלפון (הפיתוי הכי גדול), לכבות את הטלוויזיה ולהרדם עם מחשבות חיוביות בראש. אחרי שינה כזאת תהי מוכנה ליום ראשון, רעננה ויפה!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles