לפנק את עצמך באיפור יפה כשאת מרכיבה משקפיים זה אפשרי. יחד עם זאת, צריך לדעת איך להבליט את פניך מאחורי משקפי הראיה. החלטנו לשחק עם אומנות האיפור ולתת לך את המפתחות לאיפור מוצלח, גם עם משקפיים.
איפור עיניים למרכיבות משקפי ראיה
בגלל בעיות הראייה שיש לך והמשקפיים שאת מרכיבה, העיניים נראות אחרת. אם את קצרת רואי, העיניים שלך ייראו קטנות. מצד שני, אם קשה לך לראות לרחוק, המבט שלך ייראה גדול יותר.

התוצאה הרצויה במקרה הראשון (אם יש לך קוצר ראייה) היא שאת פשוט צריכה איפור עיניים כדי להגדיל את המבט. שורה של אייליינר מותאמת והנה נגמר העניין!

עם זאת במקרה השני, רצוי לא להדגיש את המבט יותר מדי, אלא לאפר באופן בולט את השפתיים. אז רק מסקרה שמתאימה לריסים שלך תספיק וזה הכל.

להתאפר כאשר יש לך משקפי ראיה: מה עם הגבות שלך?
הגבות הן מאוד משמעותיות במבנה הפנים, גם כשמרכיבים משקפיים. היזהרי להתעלם מהן לחלוטין, ובמידת הצורך שרטטי מחדש את קו הגבה עם עיפרון גבות מותאם לצבע הטבעי שלך עבור איפור הרמוני לחלוטין.

להתאפר כאשר יש לך משקפי ראיה: גוון עור מושלם ללא דופי
עור ללא פגמים כאשר יש לך משקפיים הוא חיוני, לא להתעלם מקונסילר וסומק:

קונסילר: בגלל שלמשקפיים למתקשות לראות לרחוק יש אפקט מגדיל, חשוב להסתיר את העיגולים הכהים שמתחת לעיניים. בנוסף, המסגרת של המשקפיים בדרך כלל יורדת עד איזור זה והאיפור לא מחזיק כל כך טוב. אז תשקלי להשתמש במוצר שמחזיק זמן רב!

סומק: גם הוא איפור חיוני לבנות עם משקפיים. המסגרת ממוקמת בדיוק מעל עצמות הלחיים, ולכן רצוי לשים קצת סומק כדי להבליט את הלחיים וגם כדי שהמייק-אפ כולו יראה טוב.

לאפר שפתיים בצורה מושלמת כאשר יש לך משקפי ראיה
כיוון שהחלק העליון של הפנים כבר נמצא במרכז תשומת הלב, ובמיוחד עם משקפיים, חשוב מאוד לאזן מחדש את ההרמוניה הזו על ידי ביצוע איפור מושלם של השפתיים!

כדי לעשות זאת, ציירי את קווי המתאר של השפתיים עם עיפרון בצבע זהה לצבעו של האודם.

אם יש לך עור בהיר, בחרי שפתון בצבעי פטל או כתום.
אם יש לך עור כהה, בחרי שפתון בצבע אדום טבעי שיתאים לך בול.

 

שפתיים מאופרות היטב ומבט מושלם: את תהיי בשיא היופי שלך!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles