קמת עייפה, לא ישנת מספיק בגלל עבודה או בגלל לילה מטורף והיום יש לך פגישה חשובה? את חייבת להסתיר את העייפות הזאת מהפנים שלך אבל את  גם ממהרת. אוף, איך להתאפר בשלוש דקות ? את חושבת שמה שנאשר לך זה רק להתפלל שהפגישה תתבטל או שאף אחד לא ישים לב לפנים שלך.. טוב אל תדאגי, למגלות יש פתרון יותר מוצלח ! ומה שאת צריכה זה רק קרםBB , קונסילר, פודרה וסומק.

אז מוכנה ? תפתחי שעון, בעוד 3 דקות תהיי אחרת.

 

שלב 1: הוספת לחות וקרם BB

כל איפור מתחיל עם הוספת לחות לעור. זה השלב הכי חשוב, ואסור לדלג עליו, אפילו אם את ממהרת. תמרחי נקודות קטנות של הקרםBB  שלך משני צדי המצח, על האף, על הלחיים ועל הסנטר. בעזרת האצבעות, תמרחי את הקרם ממרכז הפנים שלך לכיוון קווי המתאר של הפנים.

הקרם BB משמש כקרם לחות וכמייק אפ.

 

שלב 2: הסוואה בעזרת קונסילר

עכשיו שהעור שלך לח ומוכן, אפשר להתחיל להשתמש בקונסילר כדי להסתיר את העיגולים השחורים מתחת לעיניים ואת כל הפגמים האחרים (חצ׳קונים, פיגמנטציה וכו׳). עם מברשת דקה או טוש, תניחי את הקונסילר באזורים המבוקשים, ואז בעזרת האצבעות שלך תמרחי מקצה העיניים עד קווי הפנים.

הקונסילר יגרום להארת אזור העיניים, ויעניק לכן מראה טוב.

 

שלב 3: פודרה סומק

סבלנות, עוד דקה וסיימנו!

כדי להימנע מהברק של אזור המצח-אף-סנטר, מומלץ לפדר אזור זה, בעזרת מברשת רחבה מספיק. בנוסף, כדי להוסיף קצת צבע לפנים שלך, שימי סומק על עצמות הלחיים

 

אז, מה הבטחנו לך ? שלוש דקות ואת נראית מושלמת, מוכנה ליום העמוס שמחכה לך. הצלחת להסתיר את כל סימני העייפות על הפנים שלך !

 

 

תהני,

המגלות

 

מקור: AnaJohnson@

 

No more articles