אם את לא מאפרת מקצועית, אפשר להניח שאת לא מכירה את השימוש הנכון בכל סוגי מברשות האיפור. בין אם זה למרוח מייק אפ, לשים סומק או ברונזר, להשתמש בצלליות או לטשטוש צלליות, לכל מברשת איפור יש את התפקיד שלה. שונות בצורותיהן, מומלץ להכיר אותן כדי להשתמש בהן בצורה נכונה ולהשיג איפור מושלם.

אז בגלל שלא כולנו מומחיות באיפור, הגיע הזמן לקבל מדריך לשימוש מברשות האיפור.

 

1. מברשת למריחת מייק אפ:

מריחת מייק אפ בעזרת מברשת מאפשרת מראה חלק ומושלם ביותר, וממש יותר קל מאשר שימוש באצבעות. בעזרת מברשת שטוחה או מעוגלת, עם שיער רך או קצת קשיח, תלוי באיזה סוג מייק אפ את משתמשת, מרחי את המייק אפ על הפנים והצוואר שלך. מברשות עם ראש עגול ושיער רך מתאימות יותר למייק אפ נוזלי, ומברשות עם ראש שטוח ושיער קשיח מתאימות יותר למייק אפ מוצק.

 

2. מברשת למריחת קונסילר:

כדי למרוח בצורה מושלמת ביותר את הקונסילר וכדי להימנע מעיגולים שחורים מתחת לעיניים או כל פגם אחר על העור, מומלץ להשתמש במברשת עם ראש שטוח, ישר ושפיצי כדי להיות הכי מדויקת שאפשר. תוכלי להשתמש במברשת זו כדי להסתיר פגמים, לצייר קו גבות או לתקן את האיפור.

 

3.מברשת לסומק או ברונזר:

כדי לשים פודרה סומק או ברונזר מומלץ להשתמש במברשת עם ראש רחב ושטוח, בעלת שיער רך. היא מאפשרת להתאפר במקומות מסוימים כמו בין הגבות, צידי האף ועצמות הלחיים. לאיפור מושלם ביותר, פזרי את הפודרה סומק בעדינות כדי לא לסיים עם שני עיגולים ורודים על הפנים שלך.

 

4. מברשת לצלליות

מברשת לצלליות צריכה להיות קטנה, צפופה ובעלת ראש שטוח. לא משנה באיזה מרקם הצלליות- קרם, פודרה קרם או נצנצים, המברשת תאפשר לך להניח בצורה הומוגנית את הצללית על כל העפעף.

 

5. מברשת לטישטוש צלליות

כדי לטשטש צלליות מומלץ להשתמש במברשת עם ראש עגול וגמיש ועם שיער רך מאוד. התפקיד של מברשת זו היא לטשטש צללית בצורה מדורגת מגוון לגוון, ולא משנה באיזה מרקם צלליות השתמשת.

 

את עכשיו מוכנה להתאפר כמו מקצוענית אמיתית!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: VivaLuxuryBlog@

 

No more articles