ביוטי בלנדר זו הספוג הקסום שמאפשר למרוח בצורה מושלמת את המייק אפ. אולם הפריט החיוני של תיק הרחצה בדרך כלל בשימוש בצורה לא נכונה.

כבר לפני שנים הביוטי בלנדר שינה את עולם האיפור. הספוג בצורת ביצה המשמש למריחת מייק אפ וקונסילר, נהיה פריט חיוני ביותר אצל כל מכורה לאיפור, והוא בהחלט הסוד לגוון עור מושלם. אבל איך משתמשים בו בצורה מושלמת כדי לא להרוס את האיפור שלנו?

 

משתמשים בביוטי בלנדר לח: זה שלב חיוני לשימוש בביוטי בלנדר כדי להגיע לגוון עור חלק לגמרי. הוא יספוג פחות איפור ויאפשר לך לבזבז פחות מייק אפ.

טופחים עם הביוטי בלנדר על העור: לטפיחה עם הביוטי בלנדר על העור תאפשר לך להסוות בצורה טובה יותר את הפגמים בעור ועדיין להישאר עם מראה טבעי.

משתמשים מכל הצדדים של הביוטי בלנדר: אם את רגילה למרוח את המייק אפ שלך רק בעזרת החלק המנופח של הביוטי בלנדר זאת טעות. אכן, אם את משתמשת בקצה היותר מחודד, תהיה לך מריחה מדוייקת יותר, ובמיוחד בשביל החלק מסביב לעיניים ולאף שלך. את גם יכולה להשתמש בחלק ההוא כדי לצייר את עצמות הלחיים שלך עם סומק.

לא משתמשים בביוטי בלנדר רק עם נוזלים: אכן, עם ביוטי בלנדר יבש את יכולה למרוח פודרה ל״אפקט משי״.

צריך לטפל בביוטי בלנדר ולשמור עליו: אם את רגילה לזרוק לתוך תיק האיפור את הביוטי בלנדר שלך, את חייבת להפסיק מיד! זה לא היגייני לעור ואף עשוי לגרום לך לפגמים על העור. יש לנקות אותו אחרי כל שימוש ולהשאיר אותו להתייבש באוויר החופשי. וכדי לנקות אותו מומלץ להתשמש בחומר אנטיבקטריאלי ללא ריח ובמים חמים.

מחליפים לעיתים קרובות את הביוטי בלנדר: כדי להימנע מהתרבות של חיידקים, את צריכה להחליף את הביוטי בלנדר כל חודשיים/ שלושה.

 

אז עם הטיפים האלו את עכשיו מוכנה להשתמש בביוטי בלנדר בצורה מושלמת ביותר!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles