את כבר יודעת כמה חשוב להסיר את האיפור אם את רוצה לשמור על עור בריא, זוהר וקורן. אכן, אחרי יום ארוך, זיהום, הזעה וסיבום מצטברים על העור שלך ויכולים להפוך לח׳צוקונים בלתי רצוים. אפילו אם את מאלו שמתאפרות בקטנה רק עם טיפת מייק אפ או מסקרה לעיניים, הסרת האיפור הוא שלב חיוני לשמירת עור פנים בריא ויפה.

אבל, כשאת סוף סוף חוזרת הביתה בערב ומגיעה למקלחת את פתאום מגלה שנגמר לך מסיר האיפור..ואי ואי אוי, איזה סיוט?! אין סיכוי שתלכי לישון עם איפור על הפנים?!

אל תדאגי, יש מספר דרכים חלופיות להסרת איפור בקלות ולשמור על עור בריא וזוהר. לכן, המגלות ריכזו בשבילך טיפים שיצילו אותך במקרה שאין לך מסיר איפור בבית.

 

טיפים להסרת איפור ללא מסיר איפור:

להסיר איפור בעזרת שמן: אם נגמר לך מסיר האיפור, וכבר מאוחר כדי לצאת לקנות אחד חדש, מומלץ לך ללכת מהר למטבח כדי למצוא את מה שיציל אותך: שמן צמחי (זית, חמנית..).היתרון של השמן: הוא מאפשר להסיר אפילו איפור עמיד במים. לכן, על פד מסיר איפור שאת מרטיבה טיפה עם מים פושרים, שפכי טיפת שמן ואז העבירי את הפד על הפנים בתנועה מעגלית כדי להפעיל את זרימת הדם ולגרום לעור להראות יותר זוהר. לאחר מכן שטפי את הפנים במים.

טיפ יופי: אם יש לך עור שמנוני, מומלץ להשתמש בשמן חוחובה או אגוזים. אם יש לך עור משולב, השתמשי בשמן ארגן. במקרה ויש לך עור יבש, עדיף שתשתמשי בשמן אבוקדו ואם עור הפנים שלך עדין, בחרי בשמן שקדים או שמן אגוזים.

 

וזלין כמסיר איפור: כמו שמן, המקרם השומני של הוזלין מאד מזין לעור ויאפשר לך להסיר גם איפור עמיד במים. לכן, אם יש לך שפופרת וזלין, מרחי כמות קטנה על הפנים בעזרת האצבעות ואז, העבירי פד להסרת איפור כדי להסיר את האיפור.

 

להסיר איפור בעזרת מוצרי חלב: אחד מהרכיבים של מסירי האיפור שאנחנו רגילות להשתמש בהםהם מוצרי חלב, שיכולים להיות ממש שימושיים במקרה שנגמר לך מסיר האיפור בבית.

לכן, אם את משתמשת בחלב עצמו, הרתיחי כמות קטנה של חלב ותני לו להתקרר קצת. בינתיים, שטפי את הפנים במים וסבון ואז תמרחי חלב על פד להסרת איפור ותעבירי אותו על הפנים כדי להסיר את האיפור לאחר מכן שטפי את הפנים.

אם את משתמשת ביוגורט טבעי, הוציאי אותו מהמקרר ותני לו להתחמם קצת. מרחי שיכבה על הפנים בעיסוי, תשאירי אותו למשך 10 דקות כמו עם מסכה ולאחר מכן שטפי את הפנים במים.

 

דבש כמסיר איפור: דבש הוא תחליף מהמם למסיר איפור. הרטיבי את הפנים עם מים, עם קצות האצבעות, קחי קצת דבש (כמות בערך בגודל של פול) ותמרחי על הפנים. במגע עם מים, הדבש נהיה נוזלי ותוכלי למרוח אותו בקלות בתנועה עגולה. עברי על הפנים עם פד להסרת איפור או טישו כדי לנקות ולהסיר את האיפור והדבש ותשטפי. אנחנו אפילו מבטיחות לך עור עדין יותר!

*אם יש לך כוח להכנה קצת יותר מורכבת, הוסיפי אבקת סודה. על מטלית רטובה, שימי כפית של דבש וטיפת אבקת סודה ותעשי עיסוי לפנים כאילו את עושה פילינג ותשטפי במים. אבל, חשוב להימנע מאיזור העיניים כי זה איזור עדין מדי לתמיסה כזו.

 

להסיר איפור בעזרת מים חמים: אם אין אצלך שום רכיב ממה שציינו קודם, את יכולה להסיר את האיפור בעזרת מים חמים עם קצת סבון. זה יאפשר לך להסיר איפור עדין וקל. אכן, מים חמים מועילים בסילוק זיהומים וסיבום. אבל תיזהרי לא להשתמש יותר מדי במים חמים כמסיר איפור כי הם מיבשים את העור!

 

טיפים להסרת איפור ללא פד להסרת איפור:

הטיפים הקודמים מבקשים פדים להסרת איפור או כל בד מתאים אחר להסרת איפור. אבל אל תדאגי, אם את נמצאת במצב שאין לך יותר פדים להסרת איפור, יש לנו גם כמה טיפים שיצילו אותך.

 

להסיר איפור בעזרת האצבעות: זו הדרך הכי פשוטה כדי להסיר איפור כשנגמרו לך הפדים. אם נשאר לך מסיר איפור, שפכי קצת על הידים שלך ותעסי בתנועה עגולה את עור הפנים כדי לתת למסיר האיפור לפעול.

כדי להסיר איפור עיניים, שפכי מעט מסיר איפור לידיים ותמרחי אותו על העיניים בצורה עדינה משורש ועד קצה הריסים. לאחר מכן שטפי את הפנים במים.

להשתמש באצבעות במקום פד להסרת איפור זו דרך מעולה לעור עדין כי זה פחות מזיק לעור.

אם נגמר לך גם מסיר האיפור, השתמשי בטיפ של דבש ואבקת סודה, זו הדרך הכי קלה ונוחה למרוח על האצבעות.

 

להסיר איפור עם מטלית רטובה (או מגבת קטנה רטובה): אם במקרה יש לך מטלית, הרטבי אותה ושפכי עליה מסיר איפור, שמן, דבש, וזלין או אפילו רק מים חמים ותשפשפי בעדינות את הפנים כדי להסיר את האיפור.

 

להסיר איפור בעזרת ספונג׳ לאיפור: אם בדרך כלל את משתמשות בביוטי בלנדר כדי להתאפר, אפשר גם להשתמש בהם כדי להסיר את האיפור (שכמובן צריך לנקות קודם כדי להימנע מכל שאריות המייק אפ). את רק צריכה למרוח מסיר איפור או כל תחליף למסיר האיפור שציינו קודם ולשפשף בתנועה עגולה על הפנים.

 

אז אין לך יותר תירוצים למה לא להסיר את האיפור!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: WolfieCindy@

 

No more articles