איזה סיוט!!! עם תחילת החורף וצניחת הטמפרטורות האף נהיה אדום ואת מצטננת. את לא מצליחה לנשום, יש לך חום והדבר האחרון שבא לך זה לקום מהמיטה. רגע… יש לך גם כמה התחייבויות ואת חייבת לצאת מהבית. אבל, הפנים שלך ממש לא זוהרות ויש לך עיגולים שחורים מתחת לעיניים, הם כך גדולים שאת לא יודעת מה לעשות ואיך להתארגן ולהסתיר את כל הסימנים שמעידים על כך שאת חולה.

הסירי דאגה מיופייך, המגלות הכינו לך מדריך שיעזור לך להישאר יפה אפילו כשאת מצוננת או סובלת משפעת. כמה טיפים שלא דורשים שימוש מוגזם באיפור ויאפשרו לך להיראות סבבה גם בימים הכי נוראים שלך.

 

טיפול שיער:

אם את תקועה במיטה ולא מצליחה לצאת מהבית, נצלי את הזמן כדי לעשות מסכה לשיער שלך. על שיער רטוב, הניחי את המסכה לפחות ל20 דקות מתחת למגבת חמה ואז לשטוף. זה גם ירגיע אותך וגם יתן לשיער שלך מראה זוהר יותר ומבריק בלי יותר מדי מאמץ.

 

טיפול פנים :

כשאת מצוננת את מקנחת לאורך כל היום וזה גורם לעור סביב האף להתיבש ולהאדים. גם סביב הפה העור יבש, השפתיים מתייבשות ונסדקות וזה בגלל שאת נושמת דרך הפה כשהאף סתום. לכן, בכדי להימנע משפתיים סדוקות ועור מתקלף, השתמשי בשפתון לחות. אחד לאף ואחד לשפתיים. הוא מאוד עשיר במרכיבי לחות, השפתונים הם הפתרון המושלם ביותר לטיפול באף ושפתיים יבשות כשאת מצוננת.

 

טיפול גוף:

בין אם את חולה או לא, אין דבר יותר מרגיע ומשחרר מלעשות אמבט עם שמנים ריחניים וכדורי מלחים. והאדים מושלמים לטיפול באף שנסתם.

 

איפור:

גם אם לא בא לך, אין לך ברירה, את חייבת לצאת מהבית כדי ללכת לעבודה ולכן רצוי להסתיר את סימני הצינון או השפעת שלך.

אז אין צורך לעשות סמוקי לעיניים, יספיק רק קצת קונסילר כדי להסתיר את העיגולים השחורים.

בנוגע לגוון עור הפנים שלך, השתמשי בקונסילר כדי להסתיר את הפריחה שמופיעה על הפנים כשאנחנו חולות. כמובן, שאין צורך למרוח מייק אפ, הוא לא יחזיק מעמד עם מספר הפעמים שאת מקנחת. אבל, מומלץ לך למרוח קצת פודרת סומק על עצמות הלחיים כדי לתת צבע לפנים החיוורות.

לסיום, אודם אדום זה לא רעיון טוב כשאת מצונת, לכן, רק טיפה גלוס על השפתיים יבליט את הפנים שלך ואפילו יחטבו את השפתיים שלך.

 

עכשיו את יכולה להוכיח לכולם שלהיות חולה ויפה בעת ובעונה אחת זה כן אפשרי !

 

תהני,

המגלות

 

מקור: EmilyDiDonato@

 

No more articles