בעולם האופנה, נעלי הספורט הפכו לאביזר האולטימטיבי. אנחנו מתות עליהן, אנחנו אוספות אותן ונועלות אותן כל יום. אבל אפשר להתערב על הצד השיקי שלהם? או שהן נשארות יותר מדי סטריט וואר?
כפי שאת יודעת, בעונות האחרונות הסניקרס הפכה ל-נעל הטרנדית. אפשר לנעול אותן עם כל אאוטפיט ובכל הזדמנות.

אחרי שהן היו שמורות לספורטאים בלבד, הן הפכו לאביזר האהוב של כל בחורה עם סטייל. כולם מסתובבים איתן: אנחנו רואות אותן בכל הפודיומים בשורות הראשונות, ברחובות, במקומות עבודה, במסיבות וכו'.

זה פשוט: בלוגריות האופנה אוספות אותן כמו חפץ פולחן אמיתי! צבעים, צורות, חברות, הכל עובד!

אבל השאלה הגדולה שאנחנו יכולות לשאול את עצמנו היא האם אנחנו נשארות שיק עם נעלי ספורט? כן, גבירותיי, השאלה הזאת חשובה מאוד. האם אנחנו באמת יכולות להגיע לדייט ראשון או לפגישה עם הבוס הגדול שלנו עם וואנס?

להיות שיקית בנעלי ספורט: תלוי בדגם
אז באופן בלתי נמנע, כל הדגמים של נעלי הספורט אינם דומים. הזוג בנסימון הישן שלך, עם השרוכים המוכתמים והצבעים הדהויים, לא באמת יהיה מאוד קלאסה.

עם זאת, זוג נחמד של ניו באלאנס, אדידאס או גולדן גוז יכול להתאים בקלות למראה אופנתי מושלם.

בקיצור, מודל נקי במצב טוב ומחומרים יפים (אנו נמנעות מבד למשל, שנותן לוק של סטריט) ייחשב לזוג נעליים שיק!

נעל ספורט לפי הסטייל של כל אחד
לא נשקר לך, אם את נועלת את הסניקרס הכי יפות שלך עם מכנסי טרנינג ישנים וחולצת טריקו, המראה שלך לא יכנס לקטגוריית "שיק".

בכל זאת, תוכלי להרוויח נקודות רק מללבוש שמלה שחורה קטנה. פשוט צריך לשבור את הצד הספורטיבי של הסניקרס! זה תלוי בך איך להתאים את הלוק שלך, הסטייל שלך עם נעלי הספורט האהובות עליך כדי ליצור לעצמך #ootd אחד, שיהיה קלאסי ברמות!

החדשות הטובות הן שאפשר לנעול סניקרס עם בגד מחוייט מבלי להיראות קפדנית מדי, חצאית מידי בלי להיות ביישנית מדי או שמלה בלי להיראות בהכרח טו מאצ'. את לא מעזה ללבוש משי או קטיפה? תנעלי סניקרס!

עניין של טעם!
ואם שיק רק היה עניין של טעם? קצת כמו אינס דה לה פרסאנז׳ הדוגמנית הצרפתיה, החברה הכי טובה שלך יכולה לאהוב לנעול את הקונברס הלבנות שלה עם ג'ינס דהוי ועדיין להרגיש מאוד "chic a la française". ואת לעומת זאת, שונאת את הרעיון הזה, לא נורא!

היופי של אופנה הוא שכל אחד יכול להתאים את הטעם האופנתי שלו לפי הסטייל שלו.

ההוכחה: לפני כמה שנים, אף אחת לא היתה מוכנה לחשוב על חצאית הקומבו MIDI +  פרפקטו + זוג סטן סמית . ובכל זאת…

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles