מתח, זיהום, תזונה לקויה… גורמים רבים תוקפים ומעייפים את העור שלך. הנה כמה עצות לשיחזור העור הזוהר שלך כך שתיראי צעירה יותר בזכות האיפור.

פעולות מקדימות לאיפור צעיר
לפני שתתחילי את שלב האיפור בפועל, חיוני לטפל בעור ולהחזיר לו צבע וחיוניות. כמה פעולות פשוטות שאם תבצעי מדי יום הפנים העייפות האלה ייעלמו .

בכל בוקר שטפי את הפנים במים קרים ועסי את פנייך במהירות. פעולה זו תחזיר את הצבע ללחיים, ואת גוון העור הטבעי והיפה שלך.

לאחר מכן מרחי סרום לפני קרם היום שלך. פעם בשבוע, מרחי מסיכת חימר כדי להזין ולרענן את הפנים. החימר מגיע בצבעים שונים עם תכונות שונות בהתאם לסוג העור.

טיפים לאיפור שיגרום לך להיראות צעירה יותר
המפתח לאיך להיראות צעירה יותר עם איפור הוא להמר על גוון העור. עם כמה משיכות מכחול, אנחנו מחליפות עור לא אחיד ומשעמם בעור זוהר ורענן. בהתחלה, אנו מורחות בסיס כדי לאחד את גוון העור, ואז עוברות לשלב המייק-אפ.

השלב הזה חייב להיות בשני צבעים: אחד בהיר והשני כהה. השתמשי בצבע הבהיר על האף, עצמות הלחיים והמצח. הגוון הכהה יתאים לשאר איזורי הפנים.

זכרי לטשטש את גבולות שני הצבעים כדי ליצור אחידות.

בסוף, הסתירי את העיגולים הכהים מתחת לעיניים! אם יש דבר אחד שמראה עייפות גדולה, אלה הכתמים הכחלחלים מתחת לעיניים. הדרך האידיאלית לטשטש אותם היא להשתמש בתיקון צבע חום וזהוב.

המבט שלך יהיה זוהר ויפה וכדי לייעל את האיפור- מגע קטן של צבע על השפתיים או בפינה הפנימית של העפעפיים יכול לעבוד פלאים.

איפור צעיר לעיניים
העיניים שלך הן ללא ספק מאוד מרכזיות בפנים שלך. הן מראות את האישיות שלך ומבליטות אותה. מבט עייף מדי מפחית את בהירות הפנים, ולכן עלינו לדאוג להן.

כדי להרגיע את הפנים, אין כמו איפור עיניים.  בחרי קודם במייק אפ בהיר ובהיילייטר כדי להתחיל את האיפור כמו שצריך ולהאיר את המבט.

ציירי את קווי המתאר של העין עם עיפרון בצבע חאקי. הצבע הירוק הוא אידיאלי כדי להסתיר את האדמומיות.

לאחר מכן שימי צללית באותו גוון כמו העיפרון ואל תשכחי שכבה של מסקרה.

את יכולה להיות בטוחה שתקבלי מחמאות ושנשים אחרות יבקשו ממך טיפים לעור המושלם שלך!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles