מה יותר גרוע מלקום בבוקר ולגלות עיגולים שחורים מתחת לעיניים?

אויב מספר אחת של גוון הפנים שלך. ברגע שחסרות לך שעות שינה, העיניים שלך נראות מנופחות יותר ועיגולים שחורים מופיעים מתחתיהן. להימנע מהם זה לא דבר פשוט, אבל כן אפשר להסתיר אותם בעזרת איפור כפיתרון ראשון. אבל, אם אין לך את המוצרים הנכונים, במשך היום הם יופיעו חזרה.

אז מה עושים כדי להימנע מעיגולים שחורים מתחת לעיניים בצורה הכי מושלמת?

 

1. קונסילרֿ

נחשב למוצר היופי החיוני ביותר! הקונסילר מעולה כדי להסתיר עיגולים שחורים מתחת לעיניים.

טריק קטן: תבחרי גוון אחד יותר בהיר מהעור שלך ותשימי טיפות קטנות מתחת לעין. תמרחי אותן מהפנים לחוץ בעזרת האצבע או בעזרת מברשת. ואם יש לך עיגולים ממש גדולים אז מומלץ לצייר משולש מהחלק הפנימי של העין ועד החלק העליון של הלחיים.

 

2. קרם מסביב לעיניים

מריחת קרם עיניים מומלצת ביותר כדי להפעיל מחדש את זרימת הדם של האיזור ההוא, להגביר לחות, ובעיקר כדי להסתיר עיגולים שחורים חזקים מתחת לעיניים. צריך פשוט לשים כמות קטנה בעזרת האצבע שלך ולמרוח את הקרם מהקצה הפנימי לקצה החיצוני של העין. ולתוצאה יותר מוצלחת, ערבבי את הקרם עם קצת קונסילר על גב היד שלך ומרחי את התערובת בעזרת מברשת באותה תנועה.

 

3. אודם

לא, אודם לא רק מושלם לשפתיים שלך. אכן, את גם יכולה להשתמש בו כדי להסתיר עיגולים שחורים מתחת לעיניים שלך. את רק צריכה לקחת קצת אודם אדום/ כתום/ בורדו באצבע או בעזרת מברשת ולמרוח ישר מתחת לעין. ואז, לטפוח כדי שהאודם יתפוגג ויחדור מתחת לעור. כדי להסתיר בצורה מושלמת ביותר, תוסיפי מעל קצת קונסילר שתמרחי בעזרת Beauty Blender.

 

4. כפיות קפואות

טריק סבתא, כפית קפואה יכולה להחליף את קרם העיניים או את הקונסילר שלך ולעזור לך להימנע מהעיגולים השחורים שמזיקים לגוון העור שלך. אז כדי לעשות את זה, שימי 2 כפיות במקרר למשך 24 שעות. למחרת, שימי אותן על העיניים שלך למשך 30 שניות. הקור יעזור לך להוריד את הנפיחות של השקיות שמתחת לעיניים ולהאיץ את זרימת הדם.

 

5. שקיות תה

הטריק הזה בשימוש כבר במשך דורות כדי לאפשר לנפיחות העיניים העייפות לרדת. תזכרי לשמור את שקיות התה במקרר במשך 10 דקות לפני שאת משתמשת בהן. הניחי אותן על עפעפיים סגורות בזמן שאת שוכבת, למשך 15 דקות.

 

6. ״SandBagging״ 

הטריק של ה״Sandbaging" או ״שקיות חול״ בעברית בדרך כלל משמש כדי לקבע איפור, אבל גם עוזר להסתיר עיגולים שחורים ולהפחית שקיות מתחת לעיניים. אז, אחרי שסיימת לאפר את העור בעזרת מייק אופ, מרחי שכבה עבה של פודרה באיזור של העיגולים השחורים. המתיני כמה דקות כדי שהפודרה תתקבע בזמן שאת מסיימת להתאפר ואז הורידי את השאריות העודפות.

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles