בגלל החום, כשהירכיים נוגעות זו בזו, הן נוטות להשתפשף ביניהן ולצערנו זה גורם לגירוי. מה יותר מעצבן מזה שכשרק בא לנו ליהנות מהימים היפים ולבלות בשמלת הקיץ האהובה עלנו, במקום זה  אנחנו סובלות כל היום?

העינוי מהחצאית בקיץ אכן קיים. עם זאת, אנחנו מנסות ללבוש בגדים קלים עשויים כותנה כדי להתחמק מהחום ומהזיעה, אנחנו מנסות לתת לירכיים שלנו לנוח ושום דבר לא עוזר. אבל אל תדאגו, מצאנו 5 טיפים יעילים כדי להיפטר מהירכיים הכואבות שיגרמו לך לרצות לצאת ולבלות שוב כש-35 מעלות בחוץ.

1- הידרציה
או בעברית- תהליך הוספת מים לחומרים קיימים – היא חיונית לעור בקיץ. חשוב לא לדלג על שלב זה אחרי מקלחת ולפני הניגוב במגבת: מרחי קרם או שמן גוף, לפי העדפתך. זה יאפשר לעור שלך להגיב טוב יותר לחיכוך של הירכיים שלך.

2- שמן קוקוס
שמן הקוקוס האהוב שלנו שאנו משתמשות בו בכל מקום. לשמן קוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות שנלחמות נגד התפשטות חיידקים. אחרי יום ארוך בו הירכיים שלך הזיעו, השמן ימנע גירויים.

3- אלוורה
ניתן למרוח ישירות ג'ל אלוורה אשר בעל תכונות מרגיעות על הירכיים. עם זאת, אנו ממליצות לערבב אותו עם תה ירוק או שמנים אתריים ולאחר מכן לרסס על האזור הרגיש.

4- לפדר עם טלק
לא, טלק הוא לא רק לתינוקות! את בטח יודעת את זה אבל אפשר לפדר אותו על הרגליים כדי למנוע זיעה ואותו הדבר נכון עבור הירכיים הפנימיות. לא רק שהוא שומר על העור רך, הוא  גם סופג לחות ולכן מונע זיעה מוגזמת.

5- דאודורנט
כן, את גם יכולה לשים דיאודורנט על הירכיים שלך כדי למנוע מהן הזעה מוגזמת. רצוי לבחור דיאודורנט טבעי שלא "יתקוף" את העור שלך, שלא מורגל לטיפול הזה.

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles