מלחמה נגד קמטים זה האתגר של כל אישה אחרי גיל מסויים. להסתיר ולדחות אותם כדי לשמור על עור צעיר וקורן זה מה שכולנו מחפשות בקרם אנטי-אייג׳ינג. אבל כמו כל מוצר קוסמטי, צריך לבחור את הקרם הנכון עבורך, זה שמתאים לסוג העור שלך. אכן, צריך לשים לב לרכיבים של הקרם כדי לענות בצורה הכי נכונה על הדרישות של העור שלך.

 

אז מהם הרכיבים בקרם אנטי-אייג׳ינג שעוזרים להילחם בקמטים?

נוגדי חמצון: החומרים הללו נמצאים בוויטמינים A, C, E, אבץ, סלניום, סיליקון וצמחים כמו זרעי ענבים, אצות ואלה הנמצאים בתה ירוק. נוגדי החמצון עוזרים לשפר את מרקם העור ולתקן את נזקי הזיהום שעלולים להיווצר על העור. קרמים מועשרים בנוגדי חמצון מומלצים לעור דק.

ויטמין A: רכיב חזק שבדרך כלל משמש בקרם נגד פצעי בגרות. רכיב פחות אגרסיבי שמאפשר ניקוי תאים ויישור קמטים לא עמוקים בעור הוא הרטינול. מומלץ להשתמש בקרם אנטי אייג׳ינג שמכיל רטינול מגיל 35 ומעלה לעור עם קמטים שנראים לעין.

AHA: החומצות הללו נמצאות בפירות הדר, ענבים וקני סוכר. הן עוזרות להימנע מתאים מתים של העור, לחטב וליישר את תווי הפנים כדי לתת לעור מראה קורן יותר. מומלץ להשתמש בקרם מועשר ב-AHA לעור עבה שניזוק קלות מהשמש.

מסנני קרינה: עוזרים לעור להימנע מקרני השמש. הם מכילים ויטמין E, C, קרוטן, אבץ, סלניום וסיליקון.

 

איזה קרם לבחור לפי סוג העור?

עור יבש: אם יש לך עור יבש, זאת אומרת שהשכבה החיצונית של העור שלך יחסית עדינה. העור שלך נהיה יותר דק ומגורה. עור יבש צריך אז קרם אנטי אייג׳ינג שמכיל מסנן קרינה כמו שיש בקרם הגנה ונוגדי חמצון כדי להילחם בנזקי השמש. כדאי להימנע מרכיבים שעוזרים להסיר תאים מתים מהעור ועלולים לגרום להיסדקות של העור.

עור שומני: עור שומני הוא עור שנראה מבריק יותר מהרגיל. עור כזה זקוק לקרם נגד קמטים שעוזר לשמור על גמישות העור וגם מונע מראה שומני ומבריק. קרם האנטי-אייג׳ינג לעור שומני צריך לעזור לעור להימנע מנזקי השמש, מה שגורם להזדקנות של העור. הקרם צריך להכיל מסנן קרינה ונוגדי חמצון. זכרי רק לא למרוח את הקרם באזור העיניים.

עור מעורב: אם יש לך עור מעורב, זאת אומרת שהעור של אמצע הפנים שלך שומני יותר ושאר איזורי הפנים הינם יבשים יחסית. מומלץ להשתמש בקרם נגד קמטים כמו לעור יבש, שמכיל מסנן שמש ונוגדי חמצון. אבל חשוב להימנע מרכיבים חומציים (AHA) שחזקים מדי לעור.

 

תהני,

המגלות

מקור: OverGlowEdit@

 

No more articles