הימים היפים הגיעו והם פה לעוד תקופה ארוכה. בא לך משקפי שמש חדשים כדי ליהנות מהשמש. משקפי שמש שיתאימו לכל תלבושת ובעיקר לפנים שלך. עם מסגרות שונות ומגוונות, יש מגוון רחב של דגמים, ובין כל הטרנדים האחרונים את קצת מבולבלת ולא יודעת איזה דגם לבחור שיחמיא לפנים שלך. אז האם ללכת לפי בחירת הלב? או שיש כמה דגשים שכדאי לשים לב אליהם כדי למצוא את המשקף המתאים לך ביותר?

כדי לעזור לך למצוא את משקפי השמש המושלמים, המגלות הכינו לך מדריך קצר.

 

לבחור משקפי שמש לפי צורת הפנים:

כדי לבחור משקפי שמש בצורה נכונה, את קודם צריכה לבחור את צורת המסגרת לפי צורת הפנים שלך. חשוב לשמור על איזון ולכן לדוגמה אם יש לך פנים קטנות, לא מומלץ לך לבחור משקפי אוברסייז.

פנים עגולות: את יכולה לבחור משקפי שמש עגולות שידגישו את הפנים שלך, ואם בא לך להימנע מצורת העיגול, בחרי משקפי שמש בצורה גיאמטרית.

פנים אובליות: איזה בת מזל את! את יכולה לבחור כל מסגרת למשקפי השמש שלך! אז תעזי ותבחרי צורה מקורית!

פנים ארוכות: כדי לאזן ולשוות לפניך צורה טיפה עגלגלה, מומלץ לך לבחור משקפי שמש עגולים או אובליים ולהימנע מצורות גיאומטריות מדי. העדיפי דגמים דקים או חצי מסגרת.

פנים מרובעות: כדי לחדד את קוי הפנים שלך, מומלץ לבחור מסגרת בצורת פרפר או עין החתול. אם עצמות הלחיים שלך גבוהות, אל תבחרי משקפי שמש שיורדים יותר מדי על החלק הזה של הפנים.

 

לבחור משקפי שמש לפי תספורת:

בבחירת משקפי שמש, התספורת שלך חשובה באותה מידה כמו צורת הפנים שלך. לכן, אם יש לך שיער חלק, מומלץ לך לבחור מסגרת דקה עם ידיות דקות. ואם יש לך שיער מתולתל, מומלץ לך לבחור משקפי שמש גדולים יותר עם ידיותי מקוריות ועבות יותר.

שיער קצר: משקפי השמש שלך יודגשו יותר ולכן מומלץ לך לבחור דגם קטן והענפי צריכים להיות דקים.

שיער עבה ומנופח: מומלץ לך לבחור משקפי שמש אוברסייז.

שיער באורך בינוני: את יכולה לבחור כל סוג של משקפי שמש שבא לך, ואז כמובן מומלץ לך לבחור לפי צורת הפנים שלך.

 

הגנה מפני השמש:

יותר מאביזר אופנתי, משקפי שמש מגנים על העיניים שלנו מהשמש ובעיקר מקרני ה-UV. לכן, משקפי השמש מדורגים לפי קטגוריה של UV.

קטגוריה 2 מתאימה לשימוש בעיר, עם בהירות חלשה. קטגוריה 3 מתאימה לחופשה בשמש ליד הים וקטגוריה 4 לשימוש בהרים גבוהים או באמצע הים.

ואם את נוהגת ברכב, הימנעי ממשקפי שמש בקטגוריה 4 כי זה הם משנים את תפיסת הצבעים. הפיתרון לכך הוא בחירת משקפי פולארויד שימנעו את ההשתקפויות הללו.

 

את עכשיו מוכנה לבחור את משקפי השמש שיבליטו את הפנים שלך ויגנו עליך מפני השמש!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: ARiviere@

 

 

מקור: HuntForStyles@

 

מקור: CallMeMichs@

 

 

 

מקור: SindiArifi@

 

מקור: SongOfStyle@

 

מקור: LovelyPepa@

 

מקור: PatriciaSanes@

 

 

No more articles