כשמדובר באודם, השאלה שתמיד חוזרת היא ״איזה מתאים לי יותר?״ קשה לבחור כשלעתים יש חשק לצבע מסויים אבל בסוף זה לא מתאים בכלל. אז אם גם את אבודה בין כל סוגי השפתונים, הצבעים, החברות, המרקמים ולא מצליחה לבחור בין מט או מבריק, המגלות הכינו לך מדריך כדי שלא תטעי יותר ותוכלי לקנות סוף סוף את האודם המושלם ביותר שיהפוך את האיפור שלך להכי מהממם שיש!

 

בחרי את האודם לפי צבע העור והשיער שלך:

כמה פעמים קרה לך שראית שפתון מהמם על אחת מהחברות שלך, וכשאת מנסה אותו זה נראה ממש גרוע ובכלל לא כמו שדימיינת? הסיבה היא שצבע אודם אנו צריכות לבחור לפי צבע העור וצבע השיער שלנו על מנת שיתאים בצורה אופטימלית וכדי שלא תיהינה לנו הפתעות שליליות.

אז, אם את בלונדינית עם עור בהיר, מומלץ לך לבחור אודם בגוונים קרים  \ בהיר. אם את נועזת את יכולה ללכת על אדום אמיתי.

אם את ג׳ינג׳ית, בחרי בצבעים יותר חמים כמו גוונים כתומים או חומים שיתאימו ממש כמו השתקפויות של השיער שלך. המעני מצבעים קרים שלא יחמיאו לפנים שלך.

אם יש לך שיער חום, את בת מזל! יש לך מגוון רחב של  אפשרויות, אבל מומלץ לך להתאים את צבע האודם שלך לצבע העור ולסטייל שלך. אם יש לך עור בהיר, צבעים כמו שזיף או בורדו יהיו מושלמים . לעור יותר כהה, בחרי בצבעים יותר עדינים או חמצמצים.

 

איזה מרקם עדיף לבחור ?

מבריק, מט, גלוס? אודמים קיימים במספר מרקמים וזה גורם לנו להסתבך עוד יותר כשאנחנו צריכות לקנות אחד חדש.

מרקם האודם צריך להתאים יותר לסטייל שלך, לאופי ולמקום שבו תהיי.

אז אודם מט, עם מראה טבעי יותר, מתאים לסטייל מתוחכם אבל לא לשפתיים יבשות או עדינות שצריכות לחות!

אודם מבריק, יותר זוהר וממיס, הוא נותן נפח לשפתיים דקות. מרטיב, הוא מעולה אם יש לך שפתיים יבשות, אבל הבעייה איתו היא שהוא נעלם במשך היום..

אודם במרקם גלוס מתאים ביותר למי שמחפשת איפור טבעי ועדין. שקוף ומבריק, הוא נותן מראה רטוב לשפתיים, ועוזר להביא קצת נפח לשפתיים דקות.

 

תהני,

המגלות

מקור: FromSandyXo@

No more articles