עולם האופנה יודע את זה, רשתות חברתיות חושפות את כל החיים שלנו, והגיע הזמן להיות ספר פתוח גם בתיקים שלנו.

אז להתראות פרטיות, וברוכה הבאה לשקית ה-PVC, הגיע הזמן להיות שקופות!

הבלוגריות קורעות אותו ואנחנו עדיין מבחינות בהבדל בינו ובין שקית הפלסטיק של השופרסל שאנו משתמשות כדי לעשות קניות. אנחנו כבר לא מתביישות להראות מה מסתתר בתיק האהוב עלינו, בתנאי שזה יהיה יפה ובמיוחד כשמדובר בתפוזים או לימונים.

אם תיק הקניות שלנו עשה את העבודה במשך זמן מה, האטימות שלו לא היתה משהו והחלטנו לפנות לשקית שתציע יותר שקיפות על הסטייל שלנו.

גם אם נאבקנו בהתחלה להתרגל לכל המבטים הסקרנים, והיתה לנו תחושה שאנחנו חשופות יותר מדי כאילו היינו עירומות באמצע הרחוב, במציאות רק הראנו ארנק, משקפי שמש ושפתון.

פחדנו לעשות יותר מדי, ובסוף התרגלנו ואפילו למדנו לשחק עם השקיפות. השקית הפלסטית השקופה הפכה לאביזר האהוב עלינו.

אנחנו מודות בזה, אנחנו לא מעריצות את העובדה שכל נוסעי האוטובוס יכולים לראות מה יש לנו  בתיק, אבל בקיץ על חוף הים, עם קרם ההגנה, המגזין, וכו׳ התיק הזה יגרום להרבה קנאה!

אם את מוכנה לאמץ אותו ולהגביר את הסטייל שלך עם שקיפות, נשתף איתך שלושה טיפים מעולים כדי להעז ולאמץ את הלהיט של הקיץ כמו שצריך (בלי לחשוף יותר מדי… )!

 

1- קחי אותו עם תיק קלאץ׳ מעור
הרעיון הוא לשאת אותו עם תיק קלאץ׳ מעור בפנים כמו שסלין מדמיין, כדי לאחסן תוכן אינטימי שאותו לא יראו (כמו טמפונים, למשל).

2- ערבבי תיקי קלאץ׳ ציבעוניים
שחקי עם כמה תיקי קלאץ׳ בצבעים כדי להוסיף קצת סטייל ואישיות.

3- עדכני את החפצים שלך
אם את רוצה לחשוף את החפצים שלך ולהראות שאת מלכת הארגון אפילו בתיק שלך, שקית PVC הוא הפתרון הטוב ביותר. היא אפילו תאפשר לך להראות את זוג המשקפיים האחרון שקנית כאשר מזג האוויר לא באמת מאפשר לך להרכיב אותם, או להציג את הצד הספרותי שלך על ידי הכנסת ספר או מגזין אופנה.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles