עגילים, כמו כל תכשיט, באים להשלים לוק בצורה מושלמת. הם פריטים חיוניים לכל מי שרוצה להפוך תלבושת בסיסית ונחמדה למדהימה. צמודים, ארוכים, אוברסייז, עגולים, עם יהלומים, מזהב, מכסף או צבעוני, אין סוף לאפשרויות וזאת הסיבה שאנחנו כל כך מכורות אליהם. בכדי להאיר את הפנים שלכן ולהשיג מראה מחמיא ומוצלח במיוחד, יש לבחור את סוג העגילים לפי צורת הפנים.

באותה צורה שאתן בוחרות תספורת מסוימת המחמיאה לתווי הפנים שלכן, כך ניתן לעשות עם העגילים. בדרך כלל, אנו ממליצות לכן לא לבחור צורת עגילים שדומה לסוג פנים שלכן, אלא להיפך.

אז אתן מוכנות להיות הכי מושלמות ?

תהנו,

המגלות

1. פנים עגולות

מקור: TiffanyAndCo@

המטרה שלכן היא לאריך את הפנים וכדי לעשות זאת, מומלץ לבחור בעגילים ארוכים ודקים. עדיף להימנע מצורות עגולות מדי כגון חישוקים שגורמים לפנים להראות עגולים יותר.

 

2. פנים אובאליות

מקןר: ChiaraFerragni@

אילו בנות מזל אתן. זו צורת הפנים האידאלית ולכן כל סוגי העגילים מתאימים לכן. הזהרו רק לא לבחור עגילים ארוכים מידי בכדי לא להאריך את הפנים יתר על המידה.

 

3. פנים מרובעות

מקור: BiancaBalti@

הלסת שלכן חזקה אז בכדי לרכך ולעגל את הפנים שלכן. מומלץ לבחור בצורה עגולה, ארוכה או צמודה, ולהימנע מצורות רחבות יותר כמו למשל עגילי שנדליר.

 

4. פנים ארוכות

מקור: BarRefaeli@

הפנים האלו יותר ארוכות מרחבות, אז מומלץ לא לבחור עגילים ארוכים מדי ולעדיף על צורות גדולות כמו עגילי חישוקים.

 

 

5. פנים בצורת יהלום

מקור: SelenaGomez@

זוויות חדות וקו לסת צר, מאפיינים פנים בצורת יהלום. המטרה שלכן היא לבחור עגילים ארוכים ולא רחבים מדי בכדי לא להבליט ולשים דגש על עצמות הלחיים הרחבות יותר.

 

6. פני לב

המצח שלכן רחב יותר מהסנטר, אז מומלץ לבחור עגילים שיהפכו את צורת הפנים שלכם. תעדיפו עגלים רחבים יותר בבסיס וצרים למעלה בכדי להוסיף ללסת נפח וויזואלי.

 

 

No more articles