בכל מה שקשור לאיפור את כבר הבנת עם הזמן שלא כל הצבעים מתאימים לכולן. וזה עוד יותר נכון כשמדובר בצלליות. כמו שאת בוחרת את צבע האודם לפי צבע העור שלך, מומלץ מאוד לבחור את צבע הצללית לפי צבע העיניים שלך. לכן, צריך לבחור צבע שיבליט בצורה הכי מושלמת את העיניים שלך.

אז כדי לדעת איזה צבע צלליות מתאים לך יותר, המגלות הכינו לך מדריך קצר.

 

לעיניים בצבע חום כהה:

אם התלוננת עד היום שהעיניים שלך פשוטות, עצרי! כי האמת היא שאת ממש בת מזל. אכן, כמעט כל הצבעים מתאימים לך! העדיפי בכל זאת צבעים חמים, ססגוניים או זהב שיבליטו את המבט שלך, עם איפור מדורג או סמוקי. תוכלי גם לבחור צבעי ניוד, חאקי, בורדו או שזיף. ואם את אוהבת כחול, אז מומלץ לבחור רק כחול כהה. חשוב להימנע מצבעים בהירים מדי כמו בז׳ או לבן או אפילו כסוף וכל צבע קר אחר שלא יהלום את צבע עינייך.

 

לעיניים בצבע חום אגוז:

כמו לעיניים בצבע חום כהה, כמעט כל צבעי הצלליות מתאימים לך. חשוב רק לא לבחור צבעים בהירים מדי.

 

לעיניים בצבע דבש או ירוק:

איזה יפה צבע העיניים שלך! יש לך מגוון רחב של צבעים שאת יכולה לבחור לצלליות. מומלץ לך להעדיף צבעים חומים או חמים ואפילו זהב. וכדי להבליט בצורה מושלמת את העיניים שלך, בחרי צבעים כמו שזיף או סגול או אפור כהה שיהיה מגניב באיפור סמוקי. הימנעי מצבעי ירוק או כחול.

 

לעיניים בצבע כחול:

עם צבע העיניים שלך, יש לך מבט חודר אפילו בלי איפור. אבל כדי להבליט את המבט שלך מומלץ לך לבחור צלליות בצבע וורוד, אפרסק, בורדו סגול או אפילו שזיף. צבעים חמים כמו כתום, מוקה או זהב יהיו מושלמים לך. הימעני מצבעים כחולים או ירוק בהיר.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: FromSandyXo@

 

 

No more articles