בום, חדשות טובות: את בהריון! חדשות מהממות!!! את מאוד מרוצה ושמחה, חוץ מפרט קטן,כאישה ספורטיבית את תוהה אם עדיף להפסיק להתאמן.
אם רובנו מתאכזבות מלומר ביי ביי לסושי, יין וגבינה למשך 9 חודשים, הבעיה שלך היא אחרת. את לחוצה שלא תהיי מסוגלת לשחרר קיטור ולטפח את עצמך כמו שאת רגילה.

במיוחד עם השינויים ההורמונאליים והעליה הצפויה במשקל, תהיה סמוכה ובטוחה שיש חשיבות גדולה  לאימונים ולמצב הבריאותי שלך. כן, לאימונים במהלך ההריון יכולים להיות יתרונות גדולים בתנאים מסוימים. אין סיבה להפסיק פעילויות ספורט יומי כל עוד שלא מדובר אתלטיקה, רכיבה על סוסים או טניס. אז במה כן לבחור?

הנה 5 ענפי ספורט לבחירה בתקופת ההריון, להתאמץ קצת ולהירגע.

1. שחייה
אם את דולפין במים או לא, שחייה ואירובי מים הם חלק מענפי הספורט הטובים ביותר לעסוק בהם, הם מרגיעים אותך ומשפרים את הנשימה שלך – זה כמעט כמו הכנה ללידה. את עובדת גם על איזור הפירנאום ובנוסף מחזקת את השרירים והיכולות האירוביות. מדהים!

2. יוגה
גם ספורט וגם דרך מצוינת להתכונן ללידה, היתרונות של היוגה הם רבים והם דומים מאוד לאלה של השחייה. את מחזקת את עצמך בעדינות, וזה מאפשר לך להשתחרר לגמרי ולפזר את כל החששות שתצרכי להתמודד איתם במשך ההריון.

3. פילאטיס
קצת כמו יוגה, השיטה זו יכולה לשכך גם כאבים שאת עלול לחוות במהלך ההריון כגון כאבי גב או רגלים. הפעילות העדינה הזאת מאפשרת לך לעבוד על כל השרירים העמוקים שלך אבל בעדינות ולנקות את הראש על הדרך. לאמץ את זה, נכון?

4. אופניים
לא, שום דבר לא עוצר אותך מלרכב על אופניים במהלך ההריון – מלבד הבטן הגדולה שעלולה לגרום לך קצת אי נוחות :). הרכיבה מאפשרת להתאוורר, לעבוד על הרגליים וגם על הפירנאום. עם זאת, הימנעי מרכיבת שטח כי יש יותר מידי זעזועים לבטן והרחם!

5. הליכה
עבור נשים בהריון כמו לכולם, הליכה נשארת הדרך הטובה ביותר לזוז ולדאוג לעצמך! זוהי אלטרנטיבה טובה אם את צריכה להפסיק כל פעילות ספורט שלא מתאים להריון שלך או שאת פשוט לא ספורטאית גדולה, לפחות 30 דקות ביום ואת מסודרת!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles