בצבע משמש או ורוד, מאט או יותר מבריק, הסומק הוא אחד מהמוצרים החיונים בתיק האיפור שלנו. אכן, הוא מעיר את העור, מעצב את הפנים, נותן להם מראה יותר קורן וזוהר. אי אפשר להתפאר בלעדיו. אבל, בכדי לא לטעות ולהצליח להראות כמו הבלוגריות המדהימות, צריך ללמוד איך להשתמש בו ואיזה סומק עדיף לבחור, איזה מרקם וצבע מתאים לך יותר. שימוש מוגזם בסומק יכולה לגרום ל״make up drama"  שאת בטוח רוצה להימנע ממנה.

עור יבש, שומני, צעיר או בוגר, למראה רוק או יותר היפי שיק, לכל אחת יש את הסומק המתאים ביותר, צריכה רק למצוא את שלך.

 

איזה מרקם כדאי לבחור?

היום קיים מגוון רחב של מרקמים לסומק. בקרם, פודרה (מינראלי או לא), למרוח עם האצבע או עם מברשת, מט או מבריק, אין סיכוי שלא תמצאי את הסומק שמתאים לך!

פודרה סומק: זו הסוג הכי שכיח לסומק. הוא אידאלי לעור מעורב ושומני כי הוא עוזר לתת לעור מראה יותר מט. מברישים אותו בעזרת מברשת.

סומק בקרם: זו המוצר המפורסם והמבוקש ביותר בבמה האחורית של תצוגות האופנה.המאפרים אוהבים אותו, תודות למראה הזוהר הטבעי שהוא נותן. במרקם כמו שמנת, הוא מאוד קל למריחה בעזרת אצבע או מברשת. הוא מתאים יותר לעור יבש.

סומק בג׳ל: האחרון שהגיע לשוק היופי, הוא כבר אהוב ביותר אצל המאפרים. הוא נותן מראה בובה רוסית, קל ונוח לשימוש. הוא מתאים לכל סוגי העור והמברשות!

 

איזה צבע כדאי לבחור?

בחרירת הצבע של הסומק שלך הוא שלב חשוב לאיפור מושלם. ורוד, משמש, נחושת… איזה צבע מתאים יותר לצבע העור שלך? עקבי אחרי המדריך הקצר שלנו!

ורוד בהיר: זה הצבע שיותר מתאים לעור חיוור. זה יתן לו חיים וברק בצורה הכי טבעית.

גוונים משמש, אפרסק ואלמוג: כמה קשה לעמוד מול הצבעים החמים האלו.. איזה מזל, הם מתאימים לכל גווני העור! מומלץ בכל זאת: לגווני עור בהירים יותר – משמש, לגווני עור בינונים -אפרסק או אלמוג בהיר ולעור כהה עדיף סומק בצבע אלמוג כהה, כמעט אדום.

ורוד אינטנסיבי: תות, פאשיה, מסטיק.. ורוד אינטנסיבי מתאים יותר למי שרוצה מראה ממש ״girly". אבל, אפשר גם להשתמש בסומק זה למראה יותר רוק עם יש לך עור בהיר.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles