כמה שהיינו רוצות שיהיה לנו כל השנה גוון עור כמו בקיץ!

כשהחורף מגיע, העור שלנו נהיה חיוור ופחות זוהר. זה הזמן להשתמש חזרה במוצר הפלא שיעזור לך להשיג חזרה גוון עור פנים זוהר ומהמם: מייק אפ!

אכן, מייק אפ הוא מוצר חיוני בתיק היופי, ולכן חשוב למצוא מייק אפ שמתאים לעור הפנים ומבטיח מראה טבעי ומושלם ביותר.

המגלות הכינו לך מדריך קצר שיעזור לך לבחור מייק אפ לפי סוג וצבע עור הפנים שלך, ולפי המראה שאת רוצה להשיג.

מוכנה?

 

1. מצאי את המרקם המתאים:

מייק אפ נוזלי: אם את מחפשת מראה טבעי ומייק אפ שנשאר לאורך היום, בחרי במייק אפ נוזלי. אכן, הוא יאחד את עור הפנים בקלות ובשקיפות. בחרי אותו מבריק למראה זוהר או מט כדי לרכך ולהסתיר פגמים.

מייק אפ קרם: הוא מושלם כדי לאחד את גוון עור הפנים שלך למראה מתוחכם. מומלץ לבחור קרם המועשר בשמן כדי ללחח את העור ולשמור על הגמישות שלו.

מייק אפ פודרה: מעולה כדי להשיג מראה קטיפתי ועדין. אכן, תודות למרקם שלו, כל האיזורים המבריקים יתאזנו, מה שמאפשר להסתיר עודף סבום.

 

2. בחרי מייק אפ לפי סוג עור הפנים:

עור שומני ומעורב: אם יש לך עור שומני את צריכה מייק אפ שיבטיח לך מראה אחיד לאורך כל היום. בנוסף חשוב שהוא יכיל לחות שחודרת לעומק העור ובעל מראה מט. לכן, הימנעי מלבחור מייק אפ במרקם עשיר מדי.

עור יבש: אם העור שלך יבש, העדיפי מייק אפ קרם, קל ובעל לחות. הימנעי מפורמולות עבות מדי שכן הן בעלות נטיה לחנוק את העור שלך.

עור רגיל: איזו בת מזל את! כל סוגי המייק אפ מתאימים לך! בחרי מה שבא לך. הבחירה האידיאלית בשבילך תהיה בכל זאת מייק אפ נוזלי לגימור "עור שני".

עור רגיש: אם יש לך עור רגיש, מומלץ לך לבחור מייק אפ עם לחות כדי להימנע מאדמומיות או גירודים. הוא צריך לשלב טיפול ותיקון.

 

3. בחרי מייק אפ לפי גוון עור הפנים:

למראה מושלם ביותר וטבעי, בחרי מייק אפ באותו גוון עור פנים כמו שלך. אכן, אם את בוחרת מייק אפ בהיר מדי, את תיראי חיוורת, שזה בדיוק ההיפך ממה שבא לך להשיג! באותה מידה, אם את בוחרת מייק אפ כהה מדי, זה יראה כאילו נשארת יותר מדי זמן במכונת שיזוף.. לכן, מומלץ לבחור מייק אפ בצבע עור הפנים שלך או גוון אחד מתחת אבל לא יותר!

 

4. איך תנסי את המייק אפ לפני שתקני אותו?

בדרך כלל אנחנו רגילות לנסות את המייק אפ על גב היד שלנו כדי לבדוק שזה הצבע שמתאים לנו, וזו טעות! אכן, חשוב לנסות את המייק אפ על הלסת שלך או על איזור בהיר אחר על הפנים שלך ולבדוק באור טבעי שאין הבדל בין הצבע של המייק אפ לצבע של העור שלך. לכן, מומלץ לבקש בחנות דגימות ולנסות במשך כמה ימים על עורך כדי להיות בטוחה שזה הצבע שמתאים לך ביותר.

 

5. איך מורחיים אותו על הפנים?

עם האצבע: קחי כמות קטנה מהמייק אפ ומרחי על כל הפנים בתנועה עגולה. טפחי על האיזורים שבהם את רוצה יותר מייק אפ.

עם מברשת: שימי כמות קטנה של מייק אפ על גב ידך, ספגי את המברשת במייק אפ ומרחי על הפנים שלך. התחילי באיזור ה ״T״ : מצח, אף וסנטר ומרחי לכיוון החיצוני של הפנים. היזהרי שלא לשים כמות יותר מדי גדולה כדי להשיג מראה טבעי.

עם ספונג׳ או ביוטי בלנדר: מומלץ להרטיב את הספוג או הביוטי בלנדר שלך למראה טבעי יותר. ואז, שימי כמות קטנה של מייק אפ על גב היד שלך, ספגי את הספוג או ביוטי בלנדר וטפחי על כל הפנים. התחילי באיזור המצח, האף והסנטר. את גם יכולה למרוח בתנועה חלקה כדי להשיג מראה שקוף יותר.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Tezza@

 

No more articles