מזה תקופה שהיא קיבלה תגובות חריפות על אופן הלבוש שלה בטינדר- תיאה לורין צ'יפנדייל, רק בת 20 ועדיין לא אמרה את המילה האחרונה שלה! היא פרסמה את המקרה בטוויטר ומשם התגלגלה להיות דוגמנית של אסוס.

אכן, אין רק פגישות טובות בטינדר, והחוויה של תיאה היא דוגמה טובה לכך. היא שילמה את המחיר לאחר שהיא שוחחה באפליקציה עם אדם בשם ג'ורג', שכנראה מתח ביקורת על בחירת הבגדים של תיאה.

הוא תקף אותה באלימות מילולית על האאוטפיט שלה ואז תיאה החליטה לפרסם את המקרה. היא מעלה את השיחה שלה עם ג'ורג' יחד עם צילומי האאוטפיט שכל כך הרגיז את הבחור הצעיר- שמלה ארוכה מאסוס.

ג'ורג', ג'נטלמן בלב, החליט לתקוף את תיאה על האאוטפיט שלה: «אני לא הולך לשקר לך, את באמת בדיחה ותדעי שהשמלה שאת לובשת בתמונה האחרונה באמת לא מחמיאה לך».

הדם עלה לה לראש והיא בסופו של דבר החליטה לשאול את ג'ורג' למה הוא חושב שיש לו את הזכות להגיב על בחירת האאוטפיט שלה. והנה מה שג'ורג' ענה לה: «הייתי חייב להגיד לך את זה אחרת לא הייתי יכול להירדם בלילה. זה נורא, לא? זה נראה כאילו את מקבצת נדבות. תתבגרי! ותלכי לקניות במקום נורמלי. תודה. אני מקווה שזה יעזור לך».

זועמת ופגועה, תיאה החליטה לפרסם את השיחה בטוויטר. ההערות של ג'ורג' נהיו וויראליות, הפוסט גרר מלא תגובות ובצדק! אכן, אנשים רבים ברשת הגיבו ושיתפו את הפוסט של האישה הצעירה. עד כדי כך שאסוס, המותג מאחורי «השמלה הנוראית» שגרמה לביקורת של ג'ורג', גילתה את הטוויט של תיאה.

המותג הבריטי החליט ליצור עם תיאה קשר ולהציע לה לדגמן בשבילם. איך? הם הוסיפו את התמונה של תיאה מהטינדר לאתר שלהם, וליתר דיוק בדף שבו נמכרה השמלה של תיאה.

נקמה נחמדה לאישה הצעירה, ולכל הנשים שיום אחד קיבלו ביקורות לא במקום על הבחירות שלהן.

 

תהני,

המגלות

 

https://twitter.com/theachippendale/status/1122445250759360512

 

No more articles