בא לך לשתות כמה דרינקים איתנו הקיץ?

עצמי עיניים ודמייני את עצמך בחוף, על החול, בקבוקי רוזה עם קרח לידך, תותים טריים…  מה את אומרת על זה? כבר רואה את עצמך ככה? כי אנחנו כן!  אבל מה אם נגלה לך שאת יכולה לקבל תשלום על זה? את בטח כבר בדרך!

אז אחרי שקראת שישולמו לך, השכר הינו 10,000$ כלומר, 36,165₪, בטוח כבר התפטרת ישר ואמרת שלום לכל הקולגות האהובות שלך!!! לא, את לא מדמיינת! זה אמיתי!

צוות המותג Rosé All Day (רוזה כל היום) מחפשים כעת בלוגר חדש שיצטרף לצוות ויארגן שיחת ליהוק פתוחה. אז אם את אוהדת של יין רוזה, עכשיו זה הזמן לנסות את מזלך!

כדי להשתתף בתחרות שמתחילה ב-8 ביוני, עליך תחילה לעקוב אחר חשבון האינסטגרם הרשמי שלהם, ולאחר מכן לפרסם תמונות משלך עם ההאשטאג #roseallday, לא לשכוח לתייג את החשבון שלהם גם.

לאחר ה-2 בספטמבר, נציגי המותג ימיינו את כל הרשומות באינסטגרם ויבחרו חמישה מועמדים סופיים, אשר יתבקשו ליצור תוכן נוסף. על פי השופטים, המועמד שיציע את התמונה המקורית והטובה ביותר ינצח.

אז מה שאת צריכה לעשות זה לשתות רוזה הקיץ ולקחת סלפי של עצמך כשאת מרימה לחיים עם החברות שלך. זה גם ככה מה שאנחנו התכוונו לעשות, אז אם אפשר להרוויח כסף מזה וגם להינות מחופשה ללא תשלום, למה לא?

אולי את תהיי ברת המזל? מי יודע??

כמובן, חשוב לזכור ששתיית אלכוהול לא מבוקרת עלולה להיות מסוכנת לבריאות. אז, תהני אבל במתינות!!!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles