רוב הסיכויים שכבר שמת לב לזה מאז תחילת הקיץ: תכשיטים בצורת פגז אופנתיים מאוד אצל ילדות קטנות משנות ה-90, ונמצאים בכל מקום על הבלוגריות באינסטגרם. גירסת צמיד, שרשרת, או צמידי קרסול, צדפים הם המאסט של קיץ 2018.

הבלוגריות המשפיעות ביותר על הפלנטה אישרו אותם: הטרנד של תכשיטי פגז חזר באופן רשמי הקיץ. ביניהן, נמצא את קיארה פראני הבלוגרית המשפיעה ביותר, ההיט-גירל אמינה מואדי, האיטלקיה גילדה אמברוסיו או הבלוגרית קרולין דאור.

הן כולן עפות על התכשיטים הבוהמיים האלו שלקחנו ישר מתוך הארונות של הבנות שגדלו בשנות ה-90.  וגם אם לא צפינו לקאמבק הזה בכלל, אנו מאשרות אותו לחלוטין. הוא משווה מראה של נימפת מים סקסית על חופים עם חול לבן… הצדפים סביב הצוואר (שוקר), קשירות מיוחדות, צמידים ארוגים סביב הקרסול… כל אלה יבליטו את השיזוף שלך לגמרי. מבחינת סטייל, הם מעולים כאביזרים על ביקיני, על אבנים הקשורים בסנדלים שטוחים ושמלה פרחונית, או אפילו בערב עם עקבים. מה שטוב אצלם: הם מתאימים לכל הסגנונות, אפילו המפוארים ביותר.

 

שאלה אחת נשאלת: היכן לקנות אותם? אם רוב הבלוגריות קנו את שלהן בחנויות הספרדיות של איביזה, אפשר למצוא אותם באתרים של המותגים האהובים עלינו. למשל האתר האמריקאי Free People מציע גרסה של שרשרת בסביבות 110₪. אבל עדיף למצוא אותם כשאתן מבלות בכפרים ביוון או באיזה שוק בספרד… לא משנה איפה אתן בחופשה בטוח תמצאו אותם! ובואו נגיד את האמת, מה יותר כיף מלהרשות לעצמך דברים במהלך חופשת הקיץ שלך? ככה יהיה לך זיכרון פיזי מגן העדן הזה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Instagram @leandramcohen

מקור: Instagram @aminamuaddi

 

No more articles