למצוא מוטיבציה להפסיק לצפות בסדרה האהובה עליך כדי ללכת להתאמן, זו ההתלבטות הקבועה שלך! בא לך להיות שרירית ומוכנה לימים היפים עם בגדי ים ושמלות קצרות, אבל בא לך גם לסיים את העונה החדשה שהתחלת אתמול בערב.. באמת חיים קשים יש לך…

אל תתלונני יותר! רונן בירן, סטודנט מהמכון הטכנולוגי באירלנד, מצא לך פיתרון מושלם כדי להמשיך לצפות בסדרות שלך ובלי להרגיש רגשות אשם. למוצר שלו הוא קרא ״ Cyclix", אופני כושר שמאפשרות לך לצפות בנטפליקס אך ורק אם את מדוושת.

ואם במקרה את מפסיקה לדווש, תופיע הודעה על המסך ונטפליקס יפסיקו להריץ את התוכנית עד שתמשיכי שוב. כן, זה ממש רעיון מושלם כדי לתת לך מוטיבציה להמשיך לדווש!

אז איך המכשיר הזה עובד? רונן בירן מסביר שאופני הכושר מחוברים לכרטיס ארדואינו ננו ששולט בנטפליקס באמצעות מחשב. ברגע שמתחילים לדווש על מכשיר הכושר, פיירפוקס מתחיל להריץ את נטפליקס באותו זמן שהוא גם מפקח על המהירות בה תכננת לדווש. ברגע שאת מאטה את הדיווש או מפסיקה לגמרי, נטפליקס גם יפסיק לריץ את התוכן.

אבל, כי בסוף תמיד יש אבל, המכשיר הזה הוא כרגע רק אב טיפוס. גם אם רונן בירן הציג את ה- ״Cyclix" והסביר כיצד לשכפל את הרעיון, תיאלצי להמתין עוד טיפה עד שיצא המוצר לשוק.

אז בינתיים, למה לא ליהנות מהרעיון של הסטונדט האירי ולצפות בסדרות האהובות עליך בסמרטפון בחדר הכושר?

 

תהנו,

המגלות

 

מקור: OnePeloton@

 

No more articles