העתק מדויק של אוניית הטיטאניק האגדית, בשם טיטאניק 2, נמצאת כרגע בבניה בסין ותהיה מוכנה לנסיעה ראשונה ב2022.

ב2016 החלו שמועות ראשונות על בניית העתק הטיטאניק על פי משאלת ליבו של מיליונרי אוסטרלי, קליב פאלמר, בעל החברה "Blue Start Line". אחרי ביטול הפרויקט עקב חוסר אמצעים, התוכנית יצאה לפועל ותאריך הסיום התאחר ל 2022 במקום 2018 כפי שתוכנן בהתחלה.

הטיטאניק 2, בניגוד לטיטאניק הראשונה שנבנתה בבלפאסט, צפון אירלנד, נבנית כעת בסין. פאלמר מבטיח שהדגם המשוחזר יהיה מגניב וזורח באותה מידה כמו הספינה המקורית שבסופה הטראגי שקעה אל קרקעית האוקינוס האטלנטי ב 1912 ובטביעה נספו 1,514 איש ואשה.

הגרסה החדשה של טיטאניק תהיה באותו הגודל של האנייה המפורסמת, וכמוה, היא תארח שלוש מחלקות של נוסעים שיוכלו ליהנות בחדרים ובאיזורים ציבורים ומאותם מערכות ועיצובים של האונייה המקורית.

בסך הכל, 2,400 נוסעים ו 200 אנשי צוות יוכלו להשתתף בהפלגה הראשונה של הטיטאניק 2 שתקשר בן דובאי לסאות׳המפטון באנגליה, משם הטיטאניק הראשונה החלה את ההפלגה ב 1912, ותמשיך לחצות את האוקינוס האטלנטי. אם היא תעמוד בציפיות, היא תוכל לחצות את כל ימי העולם.

חלק מ 500 מיליון הדולרים שהושקעו בפרויקט שימשו לרכישת ציוד ניווט וציוד בטיחות מהמתקדמים שיש על מנת שהאסון של תחילת המאה האחרונה לא יחזור על עצמו.

המחיר הממוצע עדיין לא פורסם, אבל סביר להניח שהמון אנשים יהיו מוכנים לשלם מחיר גבוה מאוד כדי לחוות את החוויה היחודית הזו.

אנחנו כבר מתרגשות לגלות את אוניית טיטאניק 2 החדשה! (ולצערנו, ליאונרדו דיקפריו לא יהיה חלק מהחוויה ..)

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles